Kategorie Ideál krásy

Článek
Kdo ovlivňuje naše vnímání krásy? Sociální sítě i výrobci oblečení
Kdo ovlivňuje naše vnímání krásy? Sociální sítě i výrobci oblečení Spousta žen usiluje o dokonalé tělo i tvář. Pravidelně tak cvičí, dodržují diety a kupují si drahou kosmetiku. Jenže ideál krásy není pevně daný. To, co bylo dokonalé včera, může být zítra klidně pryč. Až budete příště nespokojená se svým tělem, myslete na to, že ideál krásy je uměle vytvořený. Kdo v současnosti formuje naše vnímání krásy nejvíce?
Článek
Absolutně dokonalé tělo neexistuje: Bloggerka ukázala, jak se mění ideály ženské krásy napříč staletími
Absolutně dokonalé tělo neexistuje: Bloggerka ukázala, jak se mění ideály ženské krásy napříč staletími Nejen každé staletí, ale také desetiletí s sebou neslo určitý ideál krásy a sexsymbol, kterému se chtěly všechny ženy podobat. Toho si je vědoma také americká fitness blogerka Cassey Ho, která se rozhodla vnímání ženského těla napříč staletími zdokumentovat a porovnat. A jak její experiment dopadl? Absolutně dokonalé tělo neexistuje!
Článek
Jaký typ ženského zadečku nenechá muže chladnými? Čím vypouklejší, tím lepší
Jaký typ ženského zadečku nenechá muže chladnými? Čím vypouklejší, tím lepší Ženy bývají věčně nespokojené s tím, jak vypadají. Myslí si, že mají příliš řídké vlasy, malá prsa, špíčky na břichu nebo větší zadek. Muži však vůči ženskému tělu tolik kritičtí nejsou, ba naopak. Oceňují jiné kvality, k nimž patří právě i ženský zadeček. Jaký typ zadečku je v očích mužů ten nejideálnější? Vědci došli k zajímavému zjištění.
Článek
Je to ještě krásné? Modelka je hrdá na své husté a srostlé obočí
Je to ještě krásné? Modelka je hrdá na své husté a srostlé obočí Každá z nás má na sobě ráda něco jiného. Jsme pyšné na naše husté vlasy, výrazné oči nebo bujný dekolt. To modelka Sophia Hadjipanteliová ze sebe dává na odiv něco zdaleko jiného. Za svou přednost považuje srostlé obočí, které si navíc zvýrazňuje černou řasenkou. Nejde už o extrém?
Článek
Jedno ženské tělo bylo upraveno tak, aby odpovídalo ideálu krásy v 18 různých zemích světa
Jedno ženské tělo bylo upraveno tak, aby odpovídalo ideálu krásy v 18 různých zemích světa Jiný kraj, jiný mrav, a také jiný ideál krásy! Podívejte se, jak se liší ideály krásy v různých zemích světa! Pokud tedy zoufáte nad příliš velkým poprsím či pořádnými křivkami, vypravte se na dovolenou do Venezuely, budete středem zájmu!
Článek
Ideál krásy podle světových měřítek
Ideál krásy podle světových měřítek Americká novinářka Esther Honig vytvořila unikátní projekt nazvaný "Before and After (tedy předtím a poté), který se věnuje ideálu ženské krásy. Cílem projektu bylo získat informace o tom, jak se cení ženská krása a její…
Článek
Muž se nechal přeoperovat na Justina Biebera
Muž se nechal přeoperovat na Justina Biebera Už jste možná slyšeli o muži, který se chce za každou cenu podobat umělohmotnému Kenovi. Myslíte si, že mužský ideál krásy může být ještě bizarnější? Ano, ovšem! Důkazem je Američan Toby Sheldon, jehož záměrem je stát se stoprocentní kopií Justina Biebera!