Vlnité vlasy díky ponožkám? Inspirujte se nápadem kanadské vloggerky

Vlnité vlasy díky ponožkám? Inspirujte se nápadem kanadské vloggerky Zdroj: thefamouspeople.com

Vlnité vlasy jsou snem řady žen. Občas se ale stane, že nemáme po ruce natáčky, kulmu ani žehličku na vlasy, s jejichž pomocí bychom si mohly svou hřívu lehce navlnit. Pokud máte rády alternativu, máme pro vás řešení. Vlny si můžete na hlavě vykouzlit i díky obyčejným ponožkám. Jak na to, vám prozradí následující video vloggerky Nicole Skyes.

Ponožky na vlasy? Alternativa místo natáček, kulmy i žehličky

O vlasech se říká, že jsou korunou krásy. Jestli si je chcete upravit, ale nemáte po ruce kulmu, žehličku ani natáčky, stačí vám úplně obyčejné bavlněné ponožky. Díky nim si své vlasy můžete navlnit nejen doma, ale i na cestách.

Použití čistých bavlněných ponožek coby natáček je velmi jednoduché. I když nejsou v tomto případě příliš pohodlné na nošení, výsledek rozhodně stojí za to. Jak tedy postupovat?

  1. Vlasy si pečlivě přečešte kartáčem a rozdělte na několik částí.
  2. Postupujte pramen po pramenu. Každý z pramenů pořádně zatočte, přelakujte lakem na vlasy a následně natočte na ponožku.
  3. Bavlněnou ponožku nakonec zavažte na uzel přímo u hlavy.

Zdroj: YouTube.com Vlasy si tímto způsobem upravujte vždy večer. Důležité je, abyste měla ponožky na hlavně i přes noc. Když ráno vstanete, můžete se těšit na pořádné vlny. Jestli se vám bude zdát váš účes příliš divoký, stačí, když si jej prohrábnete prsty nebo upravíte hřebenem s širokými zuby.

Prohlédněte si následující video, ve kterém vám kanadská vloggerka Nicole Skyes názorně ukáže, jakým způsobem si z ponožek vytvoříte nádherné vlny. Co na tento nápad říkáte? Vyzkoušíte jej také?

Autor:
Publikováno: 26. 3. 2019 10:00 Nahlásit obsah