Kategorie Ponožky

Článek
Proč spát v ponožkách? Spánkový expert má jasno
Proč spát v ponožkách? Spánkový expert má jasno Již naše babičky tvrdily, že spaní v ponožkách má blahodárný vliv na naše zdraví. Tuto skutečnost potvrzuje i spánkový expert Martin Sealy, podle kterého je nošení ponožek na noc klíčovým faktorem kvalitního spánku i rychlejšího usínání. Jak spaní v ponožkách konkrétně působí?
Článek
Pocení nohou dokáže nepříjemně potrápit. Přinášíme tipy, jak mu předejít
Pocení nohou dokáže nepříjemně potrápit. Přinášíme tipy, jak mu předejít S horkým letním počasím přichází problém, který trápí snad každého z nás. Jedná se o pocení nohou, které bývá často doprovázené také nepříjemným zápachem. Jak se tohoto nepříjemného problému zbavit?
Článek
Každá ponožka jiná. Ponožkovým dnem si Češi 21. března připomenou Světový den Downova syndromu
Každá ponožka jiná. Ponožkovým dnem si Češi 21. března připomenou Světový den Downova syndromu 21. března si celý svět každoročně připomíná, že jsou mezi námi lidé, kterým příroda nadělila jeden chromozom navíc. Datum Světového dne Downova syndromu je zvoleno zcela záměrně, je to totiž právě jednadvacátý chromozom, který lidem s tímto postižením přebývá.
Článek
Co s lichými ponožkami, které nemáte do páru? Využijte je jako prachovku nebo chránič hrnečku
Co s lichými ponožkami, které nemáte do páru? Využijte je jako prachovku nebo chránič hrnečku Také věčně přemýšlíte nad tím, kam se vám ztrácejí ponožky? Rozhodně v tom nejste sama. Problém lichých ponožek, které nemáte do páru, řeší ženy po celém světě. Vyhodit je do odpadkového koše je velká škoda. Jenže co s nimi? Pokud na tuto otázku neznáte odpověď, máme pro vás několik nápadů, díky kterým využijete liché ponožky na maximum.
Článek
Vlnité vlasy díky ponožkám? Inspirujte se nápadem kanadské vloggerky
Vlnité vlasy díky ponožkám? Inspirujte se nápadem kanadské vloggerky Vlnité vlasy jsou snem řady žen. Občas se ale stane, že nemáme po ruce natáčky, kulmu ani žehličku na vlasy, s jejichž pomocí bychom si mohly svou hřívu lehce navlnit. Pokud máte rády alternativu, máme pro vás řešení. Vlny si můžete na hlavě vykouzlit i díky obyčejným ponožkám. Jak na to, vám prozradí následující video vloggerky Nicole Skyes.