Kategorie Ponožky

Článek
Každá ponožka jiná. Ponožkovým dnem si Češi 21. března připomenou Světový den Downova syndromu
Každá ponožka jiná. Ponožkovým dnem si Češi 21. března připomenou Světový den Downova syndromu 21. března si celý svět každoročně připomíná, že jsou mezi námi lidé, kterým příroda nadělila jeden chromozom navíc. Datum Světového dne Downova syndromu je zvoleno zcela záměrně, je to totiž právě jednadvacátý chromozom, který lidem s tímto postižením přebývá.
Článek
Co s lichými ponožkami, které nemáte do páru? Využijte je jako prachovku nebo chránič hrnečku
Co s lichými ponožkami, které nemáte do páru? Využijte je jako prachovku nebo chránič hrnečku Také věčně přemýšlíte nad tím, kam se vám ztrácejí ponožky? Rozhodně v tom nejste sama. Problém lichých ponožek, které nemáte do páru, řeší ženy po celém světě. Vyhodit je do odpadkového koše je velká škoda. Jenže co s nimi? Pokud na tuto otázku neznáte odpověď, máme pro vás několik nápadů, díky kterým využijete liché ponožky na maximum.
Článek
Vlnité vlasy díky ponožkám? Inspirujte se nápadem kanadské vloggerky
Vlnité vlasy díky ponožkám? Inspirujte se nápadem kanadské vloggerky Vlnité vlasy jsou snem řady žen. Občas se ale stane, že nemáme po ruce natáčky, kulmu ani žehličku na vlasy, s jejichž pomocí bychom si mohly svou hřívu lehce navlnit. Pokud máte rády alternativu, máme pro vás řešení. Vlny si můžete na hlavě vykouzlit i díky obyčejným ponožkám. Jak na to, vám prozradí následující video vloggerky Nicole Skyes.
Článek
Ztrácí se ti doma ponožky a sponky? Tyhle vychytávky ti usnadní život
Ztrácí se ti doma ponožky a sponky? Tyhle vychytávky ti usnadní život Také se často potýkáš s tím, že tvé ponožky patrně snědla pračka, z celého balíčku sponek ti zbyla jedna a jen marně přemýšlíš, kde jsi nechala svoje sluchátka? Potom ti tyhle chytré nápady usnadní život.
Článek
Vtipné ponožky, originální punčochy a rozverné podkolenky vám zpestří sychravý podzim
Vtipné ponožky, originální punčochy a rozverné podkolenky vám zpestří sychravý podzim Během sychravého a chladného podzimu vás nic nezahřeje a nepobaví více než vtipné ponožky, originální punčochy a rozverné podkolenky. Vystupte z řady a nebojte se udělat parádu se stylovými kousky, které vám budou všichni závidět.
Článek
Že ponožky v sandálech nejsou in? Tak to jste na omylu!
Že ponožky v sandálech nejsou in? Tak to jste na omylu! Nosit, nebo nenosit ponožky v sandálech? Pokud si myslíte, že je to stále out, jste na omylu. Dřívější faux pas se totiž stává novým módním trendem, který si v současné době vydobývá místo nejen na přehlídkových molech a ve výlohách obchodů.