Kategorie Vlnité vlasy

Článek
Jak na vlny bez kulmy? Influencerka prozradila trik na dokonale vlnité vlasy, které vykouzlíte během pár minut
Jak na vlny bez kulmy? Influencerka prozradila trik na dokonale vlnité vlasy, které vykouzlíte během pár minut Chtěla byste si na svých dlouhých či polodlouhých vlasech vytvořit měkké vlny, ale nemáte čas na použití kulmy nebo natáček? V tom případě vyzkoušejte jednoduchý vlasový trik influencerky Mariy Aiello, díky kterému získáte dokonale vlnité vlasy během chvíle. Jakým způsobem tedy postupovat, abyste se mohla pyšnit vlnitou hřívou?
Článek
Lucie Vondráčková díky kudrnatým vlasům prokoukla. Nový účes jí náramně sluší, shodují se fanoušci
Lucie Vondráčková díky kudrnatým vlasům prokoukla. Nový účes jí náramně sluší, shodují se fanoušci Zpěvačka Lucie Vondráčková má novou image, díky které podle svých fanoušků neskutečně omládla a rozkvetla. Z rovných vlasů přešla na kudrliny, které jí opravdu sluší. I když má Lucie Vondráčková již 42 let, stále vypadá jako děvčátko. Co na její proměnu říkáte?
Článek
Jak si natočit vlasy bez kulmy? Dva jednoduché triky, které zvládne každá žena!
Jak si natočit vlasy bez kulmy? Dva jednoduché triky, které zvládne každá žena! Ve většině případů přijdeme od kadeřnice vždy krásně upravené a učesané. Dokonce nám ani nemusí změnit účes, stačí jen správně provedená foukaná, která rázem dá nudnému účesu úplně jiný rozměr a co potom natočené vlasy?
Článek
Vlnité vlasy během pár minut? Vyzkoušejte trik vloggerky Gilmakeup, která používá obyčejné kovové síto a fén
Vlnité vlasy během pár minut? Vyzkoušejte trik vloggerky Gilmakeup, která používá obyčejné kovové síto a fén Zapomeňte na kulmu nebo klasické natáčky. Pokud sníte o dokonale vlnitých vlasech, svůj sen můžete proměnit ve skutečnost už během pár minut. Inspirujte se geniálním trikem vloggerky Gilmakeup, která si svou hřívu vlní pomocí obyčejného sítka. Její postup je přitom vhodný jak pro majitelky přirozeně rovných, tak vlnitých vlasů.
Článek
Vlnité vlasy díky ponožkám? Inspirujte se nápadem kanadské vloggerky
Vlnité vlasy díky ponožkám? Inspirujte se nápadem kanadské vloggerky Vlnité vlasy jsou snem řady žen. Občas se ale stane, že nemáme po ruce natáčky, kulmu ani žehličku na vlasy, s jejichž pomocí bychom si mohly svou hřívu lehce navlnit. Pokud máte rády alternativu, máme pro vás řešení. Vlny si můžete na hlavě vykouzlit i díky obyčejným ponožkám. Jak na to, vám prozradí následující video vloggerky Nicole Skyes.