Jak si natočit vlasy bez kulmy? Dva jednoduché triky, které zvládne každá žena!

Jak si natočit vlasy bez kulmy? Dva jednoduché triky, které zvládne každá žena! Zdroj: Shutterstock

Ve většině případů přijdeme od kadeřnice vždy krásně upravené a učesané. Dokonce nám ani nemusí změnit účes, stačí jen správně provedená foukaná, která rázem dá nudnému účesu úplně jiný rozměr a co potom natočené vlasy?

Bohužel po umytí vlasů si doma stejně dokonalý účes již nevykouzlíme, ať se snažíme sebevíc. Pochopitelně že každodenní návštěva kadeřnictví nepřichází v úvahu, jak si tedy vytvořit slušivý účes z pohodlí domova? Existuje několik domácích triků, díky kterým si za pár minut vytvoříte vlnité vlásky jako od moře anebo nespoutané sexy vlny, kterým nejde odolat.

Vlnité vlasy

Jestliže jsou vaše vlasy od přírody rovné a vás po čase klasicky přestanou bavit a zatoužíte alespoň na chvíli po přirozeně vlnitých kadeřích jako od sluníčka, máme pro vás řešení.

Umyjte si vlasy tak, jak jste zvyklá, trochu je osušte, naneste do délek vlasů trochu tužidla a vezměte kuchyňské sítko. Vlasy do něj vložte a pomocí fénu je přes sítko postupně usušte. Fénujte vlasy zespodu a sítko zvedejte až k hlavě. Je důležité, aby vaše vlasy byly neustále v sítku. Po usušení vlasy již nerozčesávejte, jen je upravte prsty a ještě lehce vmasírujte tužidlo.

Zdroj: Shutterstock

Sexy vlny

Jestliže kulma na vlasy není vaší nejlepší kamarádkou a natáčky vás přivádí k šílenství, zkuste doma najít elastickou textilní čelenku nebo punčochové kalhoty.

Opět si vlasy umyjte, lehce vysušte, rozčesejte a naneste menší množství tužidla. Následně si čelenku nasaďte, a jednotlivé prameny pod ni postupně zamotávejte. A máte hotovo, klidně si můžete jít lehnout a ráno budete mít vlny jako od kadeřnice.

Autor:
Publikováno: 7. 9. 2021 10:28 Nahlásit obsah