Vlnité vlasy během pár minut? Vyzkoušejte trik vloggerky Gilmakeup, která používá obyčejné kovové síto a fén

Vlnité vlasy během pár minut? Vyzkoušejte trik vloggerky Gilmakeup, která používá obyčejné kovové síto a fén Zdroj: Shutterstock.com

Zapomeňte na kulmu nebo klasické natáčky. Pokud sníte o dokonale vlnitých vlasech, svůj sen můžete proměnit ve skutečnost už během pár minut. Inspirujte se geniálním trikem vloggerky Gilmakeup, která si svou hřívu vlní pomocí obyčejného sítka. Její postup je přitom vhodný jak pro majitelky přirozeně rovných, tak vlnitých vlasů.

YouTube vloggerka Gilmakeup přišla s geniálním, a přitom velmi jednoduchým nápadem, prostřednictvím kterého si můžete během chvíle vykouzlit stylový účes i v pohodlí svého domova. K tomu, abyste její trik mohla vyzkoušet i vy, potřebujete pouze obyčejné kovové síto a fén.

Vloggerka Gilmakeup vám v následujícím videu krok za krokem prozradí, jak si během pár minut vyrobíte na hlavě nádherné a rovnoměrně rozložené vlny. Vaše hříva bude mít objem a bude vypadat mírně ležérně i sexy, jako byste si své vlasy sušila na sluníčku.

Než se pustíte do vysoušení vlasů přes síto, svou hřívu si nejprve umyjte klasickým způsobem. Poté si ji mírně vysušte ručníkem a vetřete do ní menší množství tužidla. Poté vezměte kovové síto, přes které si postupně fénujte jednotlivé prameny svých vlasů. Fén od svých vlasů držte alespoň ve vzdálenosti 30 centimetrů, abyste se vyhnula jejich nadměrnému poškození.

Až své vlasy vysušíte, rozhodně si je nečešte. Namísto toho si je prohrábněte prsty a dodejte jim objem. Jak vyrobit sexy vlny vám ostatně v následujícím videu ukáže sama vloggerka Gilmakeup.

Autor:
Publikováno: 7. 6. 2019 14:00 Nahlásit obsah