Lucie Vondráčková díky kudrnatým vlasům prokoukla. Nový účes jí náramně sluší, shodují se fanoušci

Lucie Vondráčková díky kudrnatým vlasům prokoukla. Nový účes jí náramně sluší, shodují se fanoušci Zdroj: Profimedia

Zpěvačka Lucie Vondráčková má novou image, díky které podle svých fanoušků neskutečně omládla a rozkvetla. Z rovných vlasů přešla na kudrliny, které jí opravdu sluší. I když má Lucie Vondráčková již 42 let, stále vypadá jako děvčátko. Co na její proměnu říkáte?

Po rozchodu s Petrem Vojnarem, se kterým tvořila pár velmi krátce, se Lucie Vondráčková rozhodla pro velmi příjemnou změnu účesu. Rozhodně však nenechala kadeřnici, aby se na ní vyřádila s nůžkami. Své dlouhé rovné vlasy si ponechala, a naopak přešla na romantické kudrliny. A z řad fanoušků se jí za to dostalo velké chvály.

„Žena, která si ostříhá vlasy, je připravená na to změnit celý svět,“ připsala Lucie Vondráčková ke své fotce citát od Coco Chanel, a nepřímo tak upozornila na změnu svého účesu v podobě kudrnatých vlasů.

Instagramoví sledující se ihned shodli, že zpěvačce změna účesu velmi prospěla, protože díky ní neskutečně zženštěla, zkrásněla a hlavně omládla. Že se kudrnaté vlasy Lucie Vondráčkové setkaly s nadšením, dokazuje záplava pochvalných komentářů na jejím instagramovém profilu.

“Jak často se koupete v krvi panen? To jinak není možný, že už dvacet let vypadáte pořád stejně. Vlastně ne, teď vypadáte dokonce líp,” pochválil Lucii Vondráčkovou za nové vlasy její sledující.

“Boží vlasy, Lucko.”, “Po pravdě, teď vypadáte mnohem mnohem mnooohem lépe než kdy dřív. A to jste nevypadala věru zle. Ale teď ženská krása, prostě wow.”, “Nádherná. A že 42. Jedině tak 22.” Okomentovali obdivně další sledující zpěvaččinu změnu účesu.

V kudrnatých vlasech vypadá Lucie Vondráčková o pár let mladší a má rozvernější image. Fanoušci jí na Instagram dokonce napsali, že se pro kudrny měla rozhodnout už dříve, protože jí tento účes opravdu sedí.  “Nos vlny už navždy,” vzkázali jí například.

Líbí se vám kudrnaté vlasy Lucie Vondráčkové? Myslíte si, že jí sluší, nebo vypadala lépe s rovnou hřívou? Napište nám svůj názor do komentářů.

Zdroj: Instagram.com/lucievondrackovaofficial
Autor:
Publikováno: 8. 4. 2022 09:44 Nahlásit obsah