Je vaše láska ta pravá? Prozradí to tyto signály

Je vaše láska ta pravá? Prozradí to tyto signály Zdroj: Shutterstock.com

Najít si někoho, s kým vám je dobře a dokonale si rozumíte, je opravdové štěstí. Ale najít si zároveň i někoho, s kým vám to vydrží už napořád, je hotový zázrak. A jak tedy poznat, že ten koho milujete, je ten pravý, a že vaše láska i hory přenáší?

Pokud u vás převládá většina níže zmíněných signálů, podle odborníků na lidské vztahy vaše láska nezná mezí a měla by trvat až do konce života!

Překvapujete se

Stačí opravdu jen drobnost. On vám přinese kytku, vy mu zase uvaříte k večeři jeho nejoblíbenější jídlo a navzájem si uděláte neplánovaný romantický večer. Nápadů, jak svou drahou polovičku pekvapit, je nespočet. Děláte to jen tak, jen proto, aby ten druhý měl radost. Zabere to jen chvilku, ale pro toho druhého to znamená opravdu hodně. 

Nasloucháte si

Je velký rozdíl naslouchat a „poslouchat“. Můžete se bavit o čemkoliv, klidně i o tom, jak je venku škaredě. Je však důležité opravdu tomu druhému naslouchat, ne jen poslouchat jedním uchem tam a druhým ven. Spousta páru žije ve vztahu jako "spolubydlící". Sdílí společně byt či dům, ale nedokážou se bavit už o ničem jiném, jen o tom, kdo umyje nádobí, kdo vyluxuje anebo kdo uvaří. O tom ale přeci vztah není, nemyslíte? 

Chybíte si

Ačkoliv spolu trávíte veškerý volný čas nebo spolu dokonce bydlíte, jakmile jeden z vás odjede, neskutečně si chybíte a nemůžete se jeden druhého dočkat i po několikaletém vztahu? Tak to si zatleskejte, protože tohle opravdu není obvyklé. Není totiž nic hezčího, než když po tak dlouhé době, co již spolu jste, se na sebe neustále těšíte a z práce spěcháte za tím druhým domů a nemůžete se dočkat společného večera, jakoby jste spolu teprve začínali. 

Zdroj: Shutterstock.com

strana 1 / 3
Autor:
Publikováno: 9. 3. 2018 09:31 Nahlásit obsah
Loading...