Kategorie Pozitivní myšlení

Článek
Jak se vypořádat se stresem?
Jak se vypořádat se stresem? Chci vám napsat něco o stresu, a o tom, jak můžeme pomoci, aniž si to možná uvědomujeme.
Článek
Celosvětový boj s koronavirem hlásí dobré zprávy: Vědecké objevy, úspěšná léčba a snižující se nemocnost
Celosvětový boj s koronavirem hlásí dobré zprávy: Vědecké objevy, úspěšná léčba a snižující se nemocnost Dobrých zpráv není nikdy dost. A zvlášť v dnešní době, kdy i v Česku naplno bojujeme s pandemií koronaviru. Že tento boj není rozhodně marný, potvrzují dobré zprávy, které aktuálně přicházejí ze světa. Přinášíme vám výběr těch nejpodstatnějších. Věříme, že si díky nim udržíte pozitivní mysl.
Článek
Co dobrého nám může přinést pandemie koronaviru: Více času na rodinu i pro sebe nebo zlepšení mezilidských vztahů
Co dobrého nám může přinést pandemie koronaviru: Více času na rodinu i pro sebe nebo zlepšení mezilidských vztahů Všudypřítomný koronavirus nepříjemně zasahuje do životů nás všech. Na první pohled se může zdát, že nám nepřináší nic dobrého. Až ale bude po všem, můžeme se z toho, co se stalo, poučit a začít na svět pohlížet jinýma očima. I k tomu špatnému totiž můžeme přistupovat optimisticky. Jaké výhody nám tedy může koronavirus přinést?
Článek
Jak mít lepší pondělí? Do nového týdne odstartujte s čistou hlavou
Jak mít lepší pondělí? Do nového týdne odstartujte s čistou hlavou V pracovním týdnu mají pondělky tu nejhorší pověst. Aby se vám dobře vstávalo a zároveň i dobře pracovalo, můžete pro to něco udělat i vy sami. Stačí, když se v pátek a během víkendu zaměříte na několik maličkostí, díky kterým bude vaše pracovní pondělí mnohem lepší.
Článek
Pozitivní myšlení i teď na podzim. Zaženete splíny a budete zdravější
Pozitivní myšlení i teď na podzim. Zaženete splíny a budete zdravější Právě teď, když na nás sedají listopadové chmury a máme převážně "blbou náladu", měli bychom naši mysl začít krmit něčím pozitivním. Právě pozitivní myšlení má něco do sebe: Říká se, že optimisté žijí déle a jsou zdravější. Tak proč to nezkusit? Úsměv na tváři a jasnou mysl vám pomůžou vykouzlit následující techniky pozitivního myšlení!
Článek
Nejdůležitější "věci", na které bychom měli každý den myslet
Nejdůležitější "věci", na které bychom měli každý den myslet Jsou věci a činnosti, na které bychom měli každý den pamatovat a připomínat si je. Nejenom, že nám zlepší den, ale můžou nám změnit a zlepšit i celý život. Spousta z nás na tyhle „maličkosti“ zapomíná, někteří si…
Článek
10 věcí, které byste měla vědět/dělat, aby Váš mozek s věkem nezahálel
10 věcí, které byste měla vědět/dělat, aby Váš mozek s věkem nezahálel Mozek začíná s přibývajícím věkem stagnovat a vy máte najednou pocit, že to všechno bude jenom čím dál tím horší. Tato domněnka je zcela mylná, neboť pomocí jednoduchých principů můžete svůj mozek nastavit tak, aby stále…