Odstartovala castingová kola Superstar. Kdo letos kromě Moniky Bagárové a Patricie Pagáčové bude v hvězdné porotě?

Odstartovala castingová kola Superstar. Kdo letos kromě Moniky Bagárové a Patricie Pagáčové bude v hvězdné porotě? Zdroj: Shutterstock

Oblíbená pěvecká soutěž Superstar se letos na podzim opět vrací na televizní obrazovky. V současné době odstartovala první castingová kola. Zajímá vás, kdo v letošním roce usedne v hvězdné porotě? Žádnou změnu rozhodně nečekejte. Budou to Monika Bagárová, Patricie Pagáčová, Pavol Habera, Marián Čekovský a Leoš Mareš.

Kdo čekal, že ve složení letošní poroty Superstar nastane změna, ten bude zklamaný. Ostatní příznivce této oblíbené pěvecké soutěže jistě potěší, že za porotcovským pultíkem bude sedět známá pětice.

A to ve složení zpěvačka Monika Bagárová, herečka Patricie Pagáčová, hudebník Marián Čekovský, moderátor Leoš Mareš a zpěvák Pavol Habera. Co zásadního se ovšem od natáčení předchozí řady Superstar změnilo? Z Moniky a Patricie se staly maminky, a tak je jejich dcerky Ruminka a Bibianka doprovázejí na natáčení.

Minulej rok jsem tu seděla s Ruminkou v bříšku, teď tu sedím znovu a už je z ní skvělá parťačka. Točíme castingy, těšíme se na nové tváře, nové talenty. Velmi si vážím toho, že mohu být znovu součástí @superstarcs,” napsala zpěvačka Monika Bagárová na Instagramu k fotce, na níž sedí její roční dcerka Ruminka na porotcovském pultíku.

To holčička Bibiana herečky Patricie Pagáčové má teprve měsíc a je plně kojená. Jelikož jde o klidné a spavé miminko, natáčení zvládá perfektně. “A jedem, trochu se nám ta porota od loňska rozrostla,” ukázala Patricie fotku za zákulisí SuperStar, na které drží spící Bibianku v náručí. Na fotce nechybí ani Patriciina kamarádka a kolegyně Monika Bagárová.

Kdo letošní řadu Superstar vyhraje, je zatím jedna velká neznámá. Vzhledem ke složení hvězdné poroty i s ohledem na to, že do ní přibyla dvě miminka, je už nyní jasné, že během letošního ročníku nebude o zábavu nouze.

Autor:
Publikováno: 22. 6. 2021 16:22 Nahlásit obsah