Neuvěřitelná proměna: Z mladičké Šárky Vaňkové je sexy svůdná kráska

Neuvěřitelná proměna: Z mladičké Šárky Vaňkové je sexy svůdná kráska Zdroj: instagram.com/sarka_vankova_singer

V první řadě pěvecké soutěže Česko hledá SuperStar se teprve šestnáctiletá Šárka Vaňková utkala o celkové prvenství s Anetou Langerovou, která ji sice nakonec porazila ale druhé místo bylo pro Šárku velkým úspěchem. Dnes je z tehdejší nenápadné slečny krásná 33letá žena. 

V listopadu 2004 vydala své debutové album “Věřím náhodám” a v červnu 2006 další s názvem “Teď a tady”. Kromě zpívání si také zahrála v teenagerovském filmu “Panic je nanic” a natočila také svůj vlastní pořad, který si sama moderovala.

Zdroj: instagram.com/sarka_vankova_singer Samostatnou kapitolou jejího pěveckého i hereckého nadání jsou oblíbené muzikály. První roly na prknech divadla si vyzkoušela v roli Octávie v úspěšném muzikálu Kleopatra a následně dostala nabídku hrát slavnou Madame de Montespan v muzikálu Angelika. Další v řadě byly Tři mušketýři, Dracula, Baron Prášil.

Zdroj: instagram.com/sarka_vankova_singer Před lety se Šárka odstěhovala do Bratislavy, kde zpěv vyměnila za dráhu vizážistky. Jak sama uvedla, na Slovensko ji zavedla láska. Změnila prostředí, život, přátele i práci.

Dnes je již zpět v Česku a na Slovensko dojíždí. Věnuje se více své rodině a neustále na sobě pracuje.

Autor:
Publikováno: 30. 4. 2020 18:41 Nahlásit obsah