Sebevražda ve Výměně manželek: Policie obvinila člena televizního štábu z vydírání

Sebevražda ve Výměně manželek: Policie obvinila člena televizního štábu z vydírání Zdroj: Shutterstock.com

Snad všechny z nás zaskočila sebevražda 42letého policisty Stanislava, který se oběsil během natáčení televizní reality show Výměna manželek. Tento případ má nečekanou dohru. Jak objasnili policisté, muž se stal obětí vydírání jedním ze členů televizního štábu, konkrétně kameramanem.

Když 42letý policista Stanislav ze Slavkova na Opavsku spáchal sebevraždu, byl to pro všechny obrovský šok. Ještě pár dnů před svou smrtí totiž sršel pozitivní energií a vtipkoval. Osmý den natáčení však nebyl k nalezení. Televizní štáb jej bohužel následně našel oběšeného v lese nedaleko místa jeho bydliště.

Nikdo tenkrát nechápal, co se stalo. Až nyní vyplouvají na povrch šokující informace. Na smrti policisty Stanislava měl totiž výrazný podíl jeden z externích členů televizního štábu, který reality show Výměna manželek připravoval.

Konkrétně jde o kameramana, který momentálně čelí obvinění z přečinu vydírání. Proč tento muž Stanislava vůbec vydíral? 42letý policista chtěl z natáčení Výměny manželek sám odstoupit, a to i za cenu pokuty. Člen televizního štábu na něj však čelil nátlak, aby v reality show zůstal. Své vnitřní pohnutky Stanislav popsal i ve dvou dopisech na rozloučenou, které celou záležitost objasňují. V každém případě jde o skandál nebývalých rozměrů, který televizní reality show Výměna manželek nepamatuje. Podle sousedů měl Stanislav se svou ženou bezproblémové a spokojené manželství, do reality show šli prý z hecu. Bohužel, stalo se, co nikdo nečekal.  V úterý 18. srpna měl 42letý policista v kostele ve Slavkově na Opavsku pohřeb.

Epizodu Výměny manželek, v níž došlo k této nešťastné události, na televizních obrazovkách podle TV Nova rozhodně neuvidíte.

Autor:
Publikováno: 27. 8. 2020 10:26 Nahlásit obsah