Kategorie Policista

Článek
Policista se u tragické dopravní nehody zachoval jako pravý otec: Jeho přístup dojímá svět
Policista se u tragické dopravní nehody zachoval jako pravý otec: Jeho přístup dojímá svět Policisté, hasiči i záchranáři vám potvrdí, že nejhorší částí jejich práce je zasahovat u tragických dopravních nehod, během kterých umírají lidé. Zvlášť jde-li o děti, nebo dokonce celé rodiny. Uznání si zaslouží americký policista Nick Struck, který po těžké autonehodě rozptyloval malou holčičku, která jako jediná z rodiny vyvázla bez újmy.
Článek
Policista zastavil mladíka, aby mu poděkoval. Poté zjistil, že vypadá jako jeho zesnulý syn
Policista zastavil mladíka, aby mu poděkoval. Poté zjistil, že vypadá jako jeho zesnulý syn Jako každé ráno jel William Jazwinski autem do práce. Po pár kilometrech se za ním ozvaly sirény policejního auta, a tak William zastavil. Myslel si, že nejspíš překročil rychlost.
Článek
Policista pomohl 9leté holčičce. Ta mu na oplátku poslala dopis, ve kterém bylo 10 dolarů
Policista pomohl 9leté holčičce. Ta mu na oplátku poslala dopis, ve kterém bylo 10 dolarů Někteří z nás mohou policisty v uniformě jako dětské hrdiny považovat za známé klišé, jenže někteří se svým chováním k těmto superhrdinům bezesporu řadí. Když si 9letá Brooke chtěla koupit v obchodě koblihy, u pokladny zjistila, že nemá dostatek peněz.
Článek
Policista ho zastavil za tmavá okna na autě. Když pak uviděl zadní sedačku, okamžitě ho vzal s sebou...
Policista ho zastavil za tmavá okna na autě. Když pak uviděl zadní sedačku, okamžitě ho vzal s sebou... Jakmile se majitel automobilu rozhodne si svůj vůz nějak upravit, vždy by měl myslet na to, zda jsou jeho nové úpravy ve státě, ve kterém žije povoleny. Ve spoustě státu a také i v Americe, kde se tento příběh, který vám dnes přinášíme, odehrál, jsou jednou ze zakázaných věcí příliš tmavá zadní okna.
Článek
Dozvěděla se, že její dceru někdo znásilnil. Pravý šok ale přišel, až když jí policie ukázala DNA testy!
Dozvěděla se, že její dceru někdo znásilnil. Pravý šok ale přišel, až když jí policie ukázala DNA testy! Někdy nám osud přivede do cesty člověka, který dokáže náš život změnit od základů. Když se totiž 34letá Catherine St. Germain z Colorada rozvedla, myslela si, že už ji nic horšího než tohle nemůže potkat, to se ovšem spletla.
Článek
Chvíli po smrti svého manžela zjistila, že je těhotná. Po porodu se však stalo něco, co jí vzalo...
Chvíli po smrti svého manžela zjistila, že je těhotná. Po porodu se však stalo něco, co jí vzalo... Když byl policista Matthew Gerald dne 17. července 2016 zabit, zjistila jeho žena jen pár dní po jeho smrti, že je těhotná. Ovšem to, co se stalo u porodu, bylo naprosto fascinující.
(1) Načíst více