Kategorie Policista

Článek
Sarah Everard – žena, jejíž příběh rozezněl opět zvony strachu
Sarah Everard – žena, jejíž příběh rozezněl opět zvony strachu Je večer 3. března 2021. Marketingová manažerka Sarah Everard se z londýnské čtvrti Clapham vrací domů. Ještě ve 21:30 ji zachytí bezpečnostní kamera na ulici Poynders Road. Co se stalo poté, není jasné a možná se to už nikdy nedozvíme. Jako by se po ní slehla zem.
Článek
Sebevražda ve Výměně manželek: Policie obvinila člena televizního štábu z vydírání
Sebevražda ve Výměně manželek: Policie obvinila člena televizního štábu z vydírání Snad všechny z nás zaskočila sebevražda 42letého policisty Stanislava, který se oběsil během natáčení televizní reality show Výměna manželek. Tento případ má nečekanou dohru. Jak objasnili policisté, muž se stal obětí vydírání jedním ze členů televizního štábu, konkrétně kameramanem.
Článek
Sebevražda ve Výměně manželek: Stanislav se oběsil během natáčení
Sebevražda ve Výměně manželek: Stanislav se oběsil během natáčení Oblíbenou televizní reality show Výměna manželek otřásá skandál nebývalých rozměrů. Jeden z účastníků tohoto pořadu, 42letý Stanislav, spáchal během natáčení sebevraždu oběšením. Rodina, přátelé a kolegové se s tímto mužem, který pracoval jako policista, rozloučili v úterý 18. srpna v kostele ve Slavkově na Opavsku.
Článek
Policista se u tragické dopravní nehody zachoval jako pravý otec: Jeho přístup dojímá svět
Policista se u tragické dopravní nehody zachoval jako pravý otec: Jeho přístup dojímá svět Policisté, hasiči i záchranáři vám potvrdí, že nejhorší částí jejich práce je zasahovat u tragických dopravních nehod, během kterých umírají lidé. Zvlášť jde-li o děti, nebo dokonce celé rodiny. Uznání si zaslouží americký policista Nick Struck, který po těžké autonehodě rozptyloval malou holčičku, která jako jediná z rodiny vyvázla bez újmy.
Článek
Policista zastavil mladíka, aby mu poděkoval. Poté zjistil, že vypadá jako jeho zesnulý syn
Policista zastavil mladíka, aby mu poděkoval. Poté zjistil, že vypadá jako jeho zesnulý syn Jako každé ráno jel William Jazwinski autem do práce. Po pár kilometrech se za ním ozvaly sirény policejního auta, a tak William zastavil. Myslel si, že nejspíš překročil rychlost.
Článek
Policista pomohl 9leté holčičce. Ta mu na oplátku poslala dopis, ve kterém bylo 10 dolarů
Policista pomohl 9leté holčičce. Ta mu na oplátku poslala dopis, ve kterém bylo 10 dolarů Někteří z nás mohou policisty v uniformě jako dětské hrdiny považovat za známé klišé, jenže někteří se svým chováním k těmto superhrdinům bezesporu řadí. Když si 9letá Brooke chtěla koupit v obchodě koblihy, u pokladny zjistila, že nemá dostatek peněz.
Článek
Policista ho zastavil za tmavá okna na autě. Když pak uviděl zadní sedačku, okamžitě ho vzal s sebou...
Policista ho zastavil za tmavá okna na autě. Když pak uviděl zadní sedačku, okamžitě ho vzal s sebou... Jakmile se majitel automobilu rozhodne si svůj vůz nějak upravit, vždy by měl myslet na to, zda jsou jeho nové úpravy ve státě, ve kterém žije povoleny. Ve spoustě státu a také i v Americe, kde se tento příběh, který vám dnes přinášíme, odehrál, jsou jednou ze zakázaných věcí příliš tmavá zadní okna.
(4) Načíst více