Policista zastavil mladíka, aby mu poděkoval. Poté zjistil, že vypadá jako jeho zesnulý syn

Policista zastavil mladíka, aby mu poděkoval. Poté zjistil, že vypadá jako jeho zesnulý syn Zdroj: en.newsner.com

Jako každé ráno jel William Jazwinski autem do práce. Po pár kilometrech se za ním ozvaly sirény policejního auta, a tak William zastavil. Myslel si, že nejspíš překročil rychlost.

Když k němu přistoupil policista, stáhl okénko a zeptal se, co se stalo. Údiv, který viděl v obličeji policisty byl ohromující. Policista viditelně zbledl a zapotácel se. 

Důvodem, proč auto zastavil, byla nálepka na mladíkově nárazníku. Ta policistovi prozradila, že sloužil v armádě a chtěl mu poděkovat. Kromě toho byla na palubní desce složená americká vlajka. Policista se Williama zeptal, kde sloužil a když mu odpověděl, že 15 měsíců v Iráku, policista mu řekl, že také jeho syn byl v Iráku, kde bohužel padl. “Moc mi ho připomínáte”, řekl policista se slzami v očích.

Zdroj: en.newsner.com Poté poprosil Williama, zda by mohl vystoupit z auta, aby ho mohl obejmout, protože svého syna nemůže. “Stále se nemohu smířit s tím, že už ho neuvidím”. Když William vystoupil, policista jej pevně objal. Bylo to velmi vřelé objetí, které oba muže rozplakalo.

William před pár dny ukončil rehabilitační program týkající se posttraumatického stresu a objetí muže, který ve válce ztratil syna, bylo přesně to, co potřeboval. Oba přesně chápali pocity toho druhého. 

William se o svůj zážitek podělil s ostatními na svém facebookovém profilu. Tímto vzdal dík všem vojákům. “Bůh vám žehnej, vojáci, ať požehná vašemu světu a vašemu srdci,” dodal.

Autor:
Publikováno: 13. 3. 2020 15:13 Nahlásit obsah