Sebevražda ve Výměně manželek: Stanislav se oběsil během natáčení

Sebevražda ve Výměně manželek: Stanislav se oběsil během natáčení Zdroj: Shutterstock.com

Oblíbenou televizní reality show Výměna manželek otřásá skandál nebývalých rozměrů. Jeden z účastníků tohoto pořadu, 42letý Stanislav, spáchal během natáčení sebevraždu oběšením. Rodina, přátelé a kolegové se s tímto mužem, který pracoval jako policista, rozloučili v úterý 18. srpna v kostele ve Slavkově na Opavsku.

42letý policista Stanislav se do reality show Výměna manželek, kterou produkuje a vysílá televize Nova, přihlásil spolu se svou ženou. Měla to být zkouška jejich manželství. Oba dva byli zvědaví na nové zkušenosti, které měly jejich vztah zocelit. Jenže, něco se během natáčení pokazilo a Stanislav si bohužel sáhnul na život.

“Musíme s lítostí potvrdit úmrtí účastníka jedné z našich show. Jeho rodině vyjadřujeme hlubokou soustrast. Vzhledem k probíhajícímu šetření případu Policií ČR nemůžeme sdělit další informace. TV Nova poskytuje vyšetřovatelům veškerou součinnost,” uvedla televize Nova ve svém tiskovém prohlášení.

Podle zákulisních informací měl osmý den natáčení Výměny manželek proběhnout určitý incident. Policista nechtěl údajně na něco přistoupit. Proč spáchal sebevraždu oběšením, možná odhalí dopisy na rozloučenou, které po sobě zanechal. 

Zesnulý 42letý policista Stanislav pocházel ze Slavkova na Opavsku. Nejprve pracoval v Opavě a poté přešel k pořádkové jednotce do Prahy. Rodinu, přátele a kolegy jeho smrt velmi zasáhla, všichni mluví o velké tragédii. 

Smrt tohoto muže se velmi dotkla i televize Nova. Tvůrci reality show Výměna manželek uvedli, že epizoda, v níž došlo k této tragédii, se rozhodně vysílat nebude.

Autor:
Publikováno: 19. 8. 2020 12:10 Nahlásit obsah