Holčička se narodila se dvěma zoubky: Její máma přiznává, že má strach z kojení

Holčička se narodila se dvěma zoubky: Její máma přiznává, že má strach z kojení Zdroj: Littlethings.com

I když těhotné ženy docházejí pravidelně na podrobná gynekologická vyšetření včetně ultrazvuku, ani nejmodernější metody neodhalí vše. Děti, které čekáme, nás tak ihned po porodu ledasčím překvapí. A to znaménkem, dolíčky ve tvářích nebo třeba zoubky. A to je i případ Samanthy Lines, jejíž holčička se narodila se dvěma plně vyvinutými řezáky.

Děti, které přijdou na svět, nám přinášejí spoustu radosti, ale i starostí. Samantha Lines z britského Warwickshire se na příchod své prvorozené holčičky velmi těšila, ale to, s čím se její miminko narodilo, ji spíš zaskočilo. Její vytoužené děťátko totiž přišlo na svět se dvěma zcela vyvinutými spodními zoubky.

Zdroj: Thesun.co.uk Holčička Ella-Rose tak způsobila své mamince hned po porodu velké překvapení. Jelikož ostatním dětem začínají první zoubky růst až v době několika měsíců, je malá Ella-Rose opravdovým unikátem. Když se Ella-Rose narodila, poprvé se nadechla a začala plakat, svým očím kromě maminky Samanthy nevěřili ani lékaři a sestřičky. Celou dobu, kdy byla Samantha se svým miminkem v nemocnici, se na tuto raritu chodil pravidelně dívat celý lékařský personál. Podle lékařů je Ella-Rose opravdu výjimečná. Existuje totiž pravděpodobnost pouze 1:3000, že se miminko narodí s vyvinutými zoubky.

Zdroj: Thesun.co.uk „Každý mi říkal, jak je úžasné a roztomilé, že se má holčička narodila se dvěma zoubky. Já neměla vůbec žádnou představu o tom, jak vzácné to je,“ říká Samantha.

Zdroj: Express.co.uk Tato novopečená maminka přiznává, že když viděla zoubky své krásné dcery poprvé, hlavou jí problesklo, jestli ji bude moci bezbolestně kojit. „Než abych měla radost, jak mám výjimečné dítě, byla jsem nervózní z toho, jak vše zvládnu. Měla jsem strach hlavně z toho, že kojení mě bude příliš bolet. Pro jistotu jsem se hned v nemocnici vybavila kojeneckou lahví,“ popisuje Samatha zážitky se svou dcerkou Ellou-Rose, která se díky svým zoubkům hned po narození stala hvězdou porodnice.

Autor:
Publikováno: 15. 7. 2019 12:27 Nahlásit obsah