Kategorie Mateřská láska

Článek
Eva Burešová natočila klip ke své nové písni Malý princ. Hlavní roli si v něm zahrál její syn Nathaniel
Eva Burešová natočila klip ke své nové písni Malý princ. Hlavní roli si v něm zahrál její syn Nathaniel Herečka a zpěvačka Eva Burešová natočila videoklip plný mateřské lásky. Před pár dny představila světu svou novou píseň Malý princ spolu s klipem, v němž si hlavní roli zahrál její tříletý syn Nathaniel. Zdá se, že se Eva Burešová dojemným songem Malý princ ostatním trefila do vkusu. Její hudební novinka má totiž neskutečný úspěch.
Článek
Chlapeček z dětského domova nakreslil na chodník své tajné přání. Video, které oblétlo svět, vás dojme k slzám
Chlapeček z dětského domova nakreslil na chodník své tajné přání. Video, které oblétlo svět, vás dojme k slzám Všechny děti potřebují milující mateřskou náruč. Jestli ji nemají, tak velmi strádají. A to zejména v dětských domovech, kde jim rodina chybí dvojnásob. Co je pro děti v životě nejdůležitější, ukazuje dojemné video pořízené v prostředí dětského domova v Indii. Ač je krátké, jeho obsah vás chytne za srdce a možná i dojme k slzám.
Článek
Předtím a potom: Fotografka ukazuje, jak mateřství mění tváře žen
Předtím a potom: Fotografka ukazuje, jak mateřství mění tváře žen Když se mladá žena stane matkou, znamená to obrovský předěl v jejím životě. Mateřství se na ní promítne nejen fyzicky, žena se změní také po psychické stránce. Právě tuto skutečnost zaznamenala litevská fotografka Vaida Razmislaviče, která nafotila ženy před prvním porodem a po něm. I vás překvapí, jak tyto dámy mateřství změnilo.
Článek
Modelka Carla Bellucci šetří své 14leté dceři na plastickou operaci: Na vzdělání podle ní nezáleží, v životě je prý důležitější dokonalý vzhled
Modelka Carla Bellucci šetří své 14leté dceři na plastickou operaci: Na vzdělání podle ní nezáleží, v životě je prý důležitější dokonalý vzhled Maminky jsou různé. Ale takovou mámu, jako je britská modelka Carla Bellucci, byste asi mít nechtěli. Tato žena otevřeně tvrdí, že škaredí lidé to nikam nedotáhnou. Proto plánuje, že její 14letá dcera už za pár let podstoupí svou první plastickou operaci. Na plastiku jí dokonce měsíčně šetří nemalou částku. Co na přístup této ženy říkáte?
Článek
Holčička se narodila se dvěma zoubky: Její máma přiznává, že má strach z kojení
Holčička se narodila se dvěma zoubky: Její máma přiznává, že má strach z kojení I když těhotné ženy docházejí pravidelně na podrobná gynekologická vyšetření včetně ultrazvuku, ani nejmodernější metody neodhalí vše. Děti, které čekáme, nás tak ihned po porodu ledasčím překvapí. A to znaménkem, dolíčky ve tvářích nebo třeba zoubky. A to je i případ Samanthy Lines, jejíž holčička se narodila se dvěma plně vyvinutými řezáky.
Článek
Den matek se blíží: Jak poznáte, že máte tu nejlepší mámu na celém světě?
Den matek se blíží: Jak poznáte, že máte tu nejlepší mámu na celém světě? Maminky po celém světě už za pár dnů slaví svůj svátek. Světový Den matek připadá na druhou květnovou neděli, české maminky však měly svůj svátek už 8. května. Vyznat lásku své mámě však nemusíte jenom v tento den. To, jak moc ji máte rádi, jí říkejte všech 365 dnů v roce. Tato nejdůležitější žena vašeho života vám to stonásobně oplatí.