Chlapeček z dětského domova nakreslil na chodník své tajné přání. Video, které oblétlo svět, vás dojme k slzám

Chlapeček z dětského domova nakreslil na chodník své tajné přání. Video, které oblétlo svět, vás dojme k slzám Zdroj: Shutterstock

Všechny děti potřebují milující mateřskou náruč. Jestli ji nemají, tak velmi strádají. A to zejména v dětských domovech, kde jim rodina chybí dvojnásob. Co je pro děti v životě nejdůležitější, ukazuje dojemné video pořízené v prostředí dětského domova v Indii. Ač je krátké, jeho obsah vás chytne za srdce a možná i dojme k slzám.

Pro každé dítě jsou nejdůležitějšími lidmi na světě máma, táta, sourozenci a prarodiče. Některé děti však nemají v životě to štěstí a musejí vyrůst bez vlastní rodiny, která by je nekonečně milovala.

Na tuto skutečnost poukazuje i krátké video z indického dětského domova, které vzniklo již před několika lety, ale které má stále co říct. V dojemném videu uvidíte tříletého chlapečka, který spolu s ostatními žije v dětském domově.

Tento chlapec hledá křídy a následně utíká na hřiště, kde na chodník maluje své tajné přání. Jeho výsledná kresba, která zachycuje, co děti v životě skutečně potřebují, vás možná i rozpláče.

Autor:
Publikováno: 15. 4. 2021 10:46 Nahlásit obsah