Modelka Carla Bellucci šetří své 14leté dceři na plastickou operaci: Na vzdělání podle ní nezáleží, v životě je prý důležitější dokonalý vzhled

Modelka Carla Bellucci šetří své 14leté dceři na plastickou operaci: Na vzdělání podle ní nezáleží, v životě je prý důležitější dokonalý vzhled Zdroj: Instagram.com @officialtanishabellucci

Maminky jsou různé. Ale takovou mámu, jako je britská modelka Carla Bellucci, byste asi mít nechtěli. Tato žena otevřeně tvrdí, že škaredí lidé to nikam nedotáhnou. Proto plánuje, že její 14letá dcera už za pár let podstoupí svou první plastickou operaci. Na plastiku jí dokonce měsíčně šetří nemalou částku. Co na přístup této ženy říkáte?

Většina rodičů se snaží o to, aby se jejich děti měly dobře a aby se jim dařilo vše, na co sáhnou. Mámy a tátové tak své děti podporují ve studiu i v jejich zálibách. Někteří rodiče však ve svých ratolestech promítají spíš to, čeho se jim ve svém životě nepodařilo dosáhnout.

Příkladem je i britská modelka Carla Bellucci, jejíž kontroverzní myšlení zvedá spoustu lidí ze židlí. Tato žena v rozhovoru pro britský magazín Closer uvedla, že si přeje, aby její dcera Tanisha podstoupila ve svých 16 letech první plastickou operaci. Díky umělému vylepšení to prý bude mít v životě jednodušší a dotáhne to mnohem dál.

„Moje dcera není příliš akademický typ. Plastická operace jí v životě hodně pomůže. Myslím si totiž, že škaredí lidé se nikam nedostanou,“ vyjádřila se Carla Belluci v rozhovoru pro Closer a okamžitě rozpoutala obrovskou diskusi o tom, zda je její přístup vůbec správný.

Tato 37letá modelka žijící v Londýně otevřeně přiznala, že jí na vzdělání její dcery Tanishy příliš nezáleží, mnohem důležitější je podle ní dokonalý vzhled.

„Mé dceři je teď 14 let. Až bude mít 16 let, dostane svoje první prsní implantáty. Plně ji v tom podporuji. Jestli se chce veřejně proslavit nebo se stát uznávanou influencerkou, musí vypadat naprosto dokonale,“ popisuje svůj kontroverzní výchovný přístup Carla Bellucci. Tato žena si zjevně neuvědomuje, že 16leté dívčí tělo je ještě ve vývinu, a tudíž je pro něj jakákoliv plastická operace naprosto nevhodná.

14letá Tanisha prý v budoucnu nezůstane jenom u prsních implantátů. Její máma se svěřila, že své dceři zaplatí jakoukoliv plastickou operaci, kterou si sama vybere. Carla už nyní své dceři každý měsíc šetří na plastiku celých 270 dolarů. Do své dcery investuje dalších 350 dolarů měsíčně. Tato částka jde konkrétně na umělé nehty, prodloužení řas nebo prodloužení vlasů.

Carla Belluci linkuje budoucnost své 14leté dcery Tanishy opravdu zvláštním způsobem. Přijde vám její výchovný přístup normální?

Autor:
Publikováno: 15. 8. 2019 10:06 Nahlásit obsah