Standa Liška z Big Brothera chce být herec: Mám vlohy na přihlouplou komedii, tvrdí

Standa Liška z Big Brothera chce být herec: Mám vlohy na přihlouplou komedii, tvrdí Zdroj: Shutterstock

Ještě ve studiu Big Brothera se Standa Liška zmínil o tom, že by chtěl být herec. Své herecké ambice blíže nastínil v bonusovém díle po závěru této reality show. Standa si o sobě myslí, že má k herectví vlohy a že by se rozhodně uplatnil v komediálních rolích. Souhlasíte s jeho názorem?

Vítěz Big Brothera Standa Liška pracoval před účastí v reality show jako rekvizitář. K této profesi se již podle svých slov vracet nechce. 

“Radši budu, když se ke své práci vracet nebudu. Ale zase beru to tak, že se klidně vrátím pokorně. Ale radši bych nějaký jako nabídky viděl a přijmul,” uvedl Standa Liška.

Jeho snem je stát se hercem, a proto by chtěl něco takového rozhodně vyzkoušet. Konkrétně v jakém odvětví by chtěl Standa pracovat a po jaké roli touží? 

“Úplně upřímně se sám sebe dokážu představit v nějaké přihlouplé komedii. Myslím, že na to mám vlohy a dokážu být zábavný a mám dobrou mimiku na to dělat blbce, když to řeknu takhle. Myslím, že by mě to bavilo,” popsal Standa Liška svou práci snů.

Chtěli byste Standu Lišku vidět ve filmu, seriálu nebo třeba v nějaké zábavné show? Napište nám svůj názor do komentářů.

Zdroj: Tv.nova.cz/porad/big-brother/bonus, Instagram.com
Autor:
Publikováno: 22. 1. 2024 13:10 Nahlásit obsah