Hollywood se rozloučil s oblíbeným hercem. Prohrál svůj boj s rakovinou

Hollywood se rozloučil s oblíbeným hercem. Prohrál svůj boj s rakovinou Zdroj: purecountry1067.com/

Když před rokem diagnostikovali známému hollywoodskému herci Samu Lloydovi rakovinu plic, všichni jeho fanoušci doufali, že nemoc zvládne. On však svůj boj ve svých 56 letech se zákeřnou nemocí prohrál.

Filmový svět přišel o velmi známého herce, který se proslavil zejména účinkováním ve světově známých seriálech a filmech jako třeba Scrubs, Zoufalé manželky, Taková moderní rodinka, Průměrňákovi, Vražedná čísla, Sběratelé kostí, Halloween III, Dokonalý pár, Krabí invaze, Něco je ve vzduchu, Město žen, Odvrácená strana a mnoho dalších.

Zdroj: vulture.com Od mládí se věnoval divadlu, díky svým hereckým rodičům. Ovšem byl i skvělým hudebníkem a zpěvákem. Hrál a zpíval ve známé kapele Blanks. Na baskytaru si také zahrál několikrát ve skupině Butt.

Jeho filmoví kolegové se o něm vyjadřují jako o jednom z nejvtipnějších a nejveselejších lidí. Až nemoc, která nejprve zasáhla plíce a poté se rozšířila do jater, páteře, a nakonec do mozku, jej zlomila a připravila o život. Zemřel ve čtvrtek 30. 4. 2020 v nemocnici v Los Angeles. Tuto smutnou zprávu oznámila hercova rodina - žena Vanessa, jejich teprve roční syn Weston a hercova sestra Laurel.

Autor:
Publikováno: 7. 5. 2020 10:40 Nahlásit obsah