Kategorie Gynekolog

Článek
Dejte na rady gynekologů, ulehčí vám to vaše ženství
Dejte na rady gynekologů, ulehčí vám to vaše ženství Jakmile se z dívky stane žena, je na čase, aby navštívila svého gynekologa, který se stane velmi důležitým člověkem v jejím životě. A právě na rady gynekologů bychom měly dávat téměř v každé situaci. Co nám tedy tito odborníci radí?
Článek
Tyto diagnózy gynekologa vám zaručeně na klidu nepřidají - máte se ale skutečně čeho bát?
Tyto diagnózy gynekologa vám zaručeně na klidu nepřidají - máte se ale skutečně čeho bát? Neznám ženu, která by se těšila z návštěvy u svého gynekologa. I tak je to dost nepříjemné, natož když vám ještě ke všemu sdělí, že je něco špatně. Najednou nevíme, co dál, pátráme v očích lékaře po ujištění, že se jedná o maličkost a že se není čeho obávat. A tohle jsou nejčastější diagnózy, které zaručeně připraví o klid každou z nás.
Článek
Nikdy nepodceňujte tyto příznaky. Mohou být předzvěstí vážného gynekologického onemocnění
Nikdy nepodceňujte tyto příznaky. Mohou být předzvěstí vážného gynekologického onemocnění Některé ženské nemoci mohou být zprvu považovány za běžný problém týkající se třeba PMS. Skutečná příčina je ale mnohdy mnohem horší. Nikdy nic nepodceňujte, protože pokud nemoc odhalíte včas, máte 90% šanci na její vyléčení. Pokud se u vás projevují tyto příznaky, tak na nic nečekejte a vyhledejte svého gynekologa.
Článek
Nepodceňujte gynekologickou prevenci!
Nepodceňujte gynekologickou prevenci! Snad žádná žena se netěší, až bude muset zase ke svému gynekologovi na prohlídku. Možná právě proto se skoro 30 % žen pravidelným kontrolám vyhýbá. Máme pro vás pár tipů, jak si každou preventivní prohlídku alespoň trochu zpříjemnit.