Influencerka Carrie Kirsten má dalšího zajíčka. Je mu 18 let a hraje za Spartu

Influencerka Carrie Kirsten má dalšího zajíčka. Je mu 18 let a hraje za Spartu Zdroj: Shutterstock

Carrie Kristen je zřejmě nepoučitelná. Je tomu přibližně čtyři měsíce, co se rozešla s Danem Bayerem. Podle toho, jak se prezentuje na sociálních sítích, je v jejím okolí další mladíček, který je ve stejném věku jako Bayer. Jak Carrie Kristen ukázala na Instagramu, dokonce už spolu byli na dovolené.

Influencerka Carrie Kirsten opět rozvířila vodu sociálních sítích. Je to přibližně čtyři měsíce od jejího rozchodu s osmnáctiletýcm Danem Bayerem. Na toto téma následně natočila na YouTube video, kde se vyjádřila také k bývalému vztahu s Nikosem.

Jak poukazují lidé na sociálních sítích, Carrie je zřejmě nepoučitelná. Influencerka má mít totiž velmi blízký vztah s dalším zajíčkem, kterým je 18letý hráč fotbalové Sparty Pedro Antonio Rodriguez Cuesta.

Už delší dobu tamtamy mluví o tom, že spolu tito dva randí. Spekulacím dala na frak sama Carrie Kirsten na svém Instagramu. Influencerka a Pedro totiž společně vyrazili na dovolenou do Barcelony, odkud následně postovali na sociálních sítích společné romantické fotky.

Většina lidí má jasno v tom, že Carrie a Pedro spolu tvoří pár. Influencerka však na otázky svých sledujících, jestli spolu opravdu něco mají, odpověděla neurčitě.

“Kdo řekl, že je to vztah? Můj poslední vztah skončil před čtyřmi až pěti měsíci,” napsala Carrie Kirsten rázně na Instagramu.

Jaký na celou záležitost máte názor? Napište nám do komentářů.

Zdroj: https://www.instagram.com/iamcarriekirsten/
Autor:
Publikováno: 15. 4. 2024 12:55 Nahlásit obsah