Vánoční dárky podle znamení zvěrokruhu: Býky potěšíte luxusem, Raky dárkem od srdce

Vánoční dárky podle znamení zvěrokruhu: Býky potěšíte luxusem, Raky dárkem od srdce Zdroj: Shutterstock.com

Nevíte, co letos svým bližním pod stromeček? Zkuste jim tentokrát nakoupit vánoční dárky podle jejich znamení zvěrokruhu. Každé hvězdné znamení má totiž jiné preference a během Štědrého večera jim vykouzlí úsměv na tváři vždy něco jiného. Jaké dárky jsou tedy pro jednotlivá znamení tím pravým?

Beranům darujte něco, na co se mohou těšit

Přemýšlíte, co k Vánocům Beranům? Zbytečně neutrácejte za svetr nebo hodinky, tomuto hvězdnému znamení věnujte dárek, který jim následně přinese akci a vzrušení. Ať už jde o lístky na koncert, vstupenku do zábavního parku nebo permanentku do fitness centra. 

Býci milují luxus i praktičnost, myslete na to při výběru dárku

Býci, kteří rádi zůstávají při zemi, jsou vyhlášeni svou zálibou v luxusních věcech. Na Vánoce proto ocení dárek, který je nejen praktický, ale má také punc luxusu. Býky na Štědrý večer zaručeně dostane šperk, značkové hodinky, předplatné jejich oblíbeného časopisu nebo dárkový poukaz na wellness pobyt.

Blíženci ocení dárky, které jsou chytré a zároveň vtipné

Blíženci mají velký smysl pro humor. Překvapte je proto na Vánoce zábavným a zároveň inteligentním dárkem. Na místo velkého daru si přitom pro Blížence připravte spoustu malých dárečků. Kromě vtipných dárků Blížence obdarujte také dárky, díky kterým toto znamení uplatní své kreativní nadání. Jde například o sadu pláten na malování, sadu štětců nebo kutilskou řemeslnou sadu.

Rak ocení, když dárek věnujete od srdce

Jaký vánoční dárek je jako na míru dělaný pro Raka? Tomuto hvězdnému znamení je vesměs jedno, čím jej obdarujete. Mnohem důležitější pro něj je, aby byl vánoční dárek věnován od srdce. Vsaďte přitom na sentimentální dárky plné vzpomínek, jako je třeba fotokniha nebo fotoobraz s osobami, které jsou Rakovi nejbližší.

Zdroj: Shutterstock.com

Vánoční dárky pro Lva: Ve znamení extravagantního luxusu

Lev miluje stejně jako Býk luxus, navíc však zbožňuje extravaganci. Čím tedy Lva na Vánoce zaručeně ohromíte? Lahví kvalitního vína nebo šampaňského, poukazem na večeři v luxusní restauraci nebo lístky do oblíbeného divadla. Abyste Lva na Vánoce opravdu potěšili, nemusíte za dárky pro toto hvězdné znamení rozhodně vyhodit celou výplatu.

Pannu dostanete něčím kvalitním i praktickým

Pokud se zeptáte Panny, co by chtěla pod stromeček, pravděpodobně se vám od ní nedostane odpovědi. Toto znamení zvěrokruhu si myslí, že jí pravděpodobně čtete myšlenky. Ale co koupit? Vánoční dárek pro Pannu by měl být vysoce hodnotný a kvalitní, ale rozhodně ne extravagantní. Pannu potěší například praktické doplňky do kuchyně, plánovač s diářem na celý příští rok nebo praktická výbava, kterou užije při své oblíbeném sportu.

Vánoční dárek pro Váhy? Jistotou je šperk

Váhy milují cokoliv krásného, luxusního, třpytivého a jemného, myslete na to před letošními Vánoci. Trefou do černého je pro ně například luxusní náhrdelník, kašmírová přikrývka, kniha umění nebo stylový konferenční stolek. 

Štírovi věnujte dárky s nádechem tajemna

Štír patří k nejtajemnějším znamením zvěrokruhu, což byste měli brát v potaz, pokud pro něj zrovna vybíráte vánoční dárek. Štír patří k milovníkům tajemna, věnujte mu proto pod stromeček třeba kriminální román, lístky do kina na nejnovější horor nebo vstupenku na únikovou hru.

Zdroj: Shutterstock.com Střelec o Vánocích touží po setkání se svými blízkými

Střelec ve svém životě hledá dobrodružství, vzrušení a smích, navíc je velmi hluboce a filozoficky založený. Jaký dárek je tedy pro něj tím pravým? Nedarujte mu něco, na co za pár měsíců zapomene. To, po čem o Vánocích touží, je setkat se s vámi. Vánoční dárek pro Střelce by tedy měl spojovat společný zážitek. Darujte mu proto dva lístky do divadla nebo na sportovní kurz, na který s ním zavítáte i vy.

Kozoroh bude rád za dárek, který odráží jeho tvrdou práci a úspěch

Kozoroh touží po vánočních dárcích, ve kterých by se odrážela jeho tvrdá práce a úspěch. Bude rád za výjimečné a kvalitní dárky, které však nestály příliš peněz. Potěšte jej například peněženkou, na které bude vyrytý jeho vlastní monogram, anebo biografií osobnosti, která je pro něj životním vzorem.

Co koupit Vodnářům? Nejmodernější technologie

Vodnářovi darujte k Vánocům něco, co podpoří jeho individualitu. Jelikož toto znamení miluje nejmodernější technologie, kupte mu pod stromeček třeba chytré hodinky nebo power banku. Toto znamení se rovněž výrazně zajímá o vědu. Trefou jsou pro něj také odborné knížky, a to třeba o astrologii. Vodnáři však budou potěšeni i sci-fi knížkou.

Ryby o Vánocích překvapte vlastnoručně vyrobeným dárkem

Co věnovat Rybám jako vánoční dárek? Je jedno, co to bude. Pokud tento dárek bude přímo od vás, Ryby jej budou navždy milovat. Ryby přitom pod stromečkem překvapte něčím kreativním, spirituálním a zároveň starostlivým. Potěší je například vlastnoručně vyrobený dárek, zarámovaná společná fotografie nebo vámi pletený svetr.

Autor:
Publikováno: 26. 11. 2020 16:59 Nahlásit obsah