Těhotná Patricie Pagáčová dostala nehezké označení. Její kamarádky mají jasnou představu o tom, jakou bude mámou

Těhotná Patricie Pagáčová dostala nehezké označení. Její kamarádky mají jasnou představu o tom, jakou bude mámou Zdroj: Shutterstock

Herečka Patricie Pagáčová zažívá nejkrásnější období ve svém životě. Se svým manželem Tiborem Pagáčem se totiž těší na první společné miminko. Patricii těhotenství velmi svědčí. A jak se těší na to, až se stane maminkou? Na to už odpověděly její kamarádky, které ji na Den matek obdarovaly tričkem s všeříkajícím nápisem.

Český showbyznys v posledních měsících zažívá obrovský baby boom. Některé slavné herečky, zpěvačky či moderátorky již porodily, jiné se zanedlouho stanou maminkami. Jednou z nich je také 32letá Patricie Pagáčová, kterou za několik týdnů čeká nová životní role.

Hvězda seriálů Ulice a Modrého kódu se již brzy stane maminkou. Na děťátko, které nosí Patricie pod srdcem, se ostatně velmi těší také její manžel Tibor Pagáč, pro kterého to bude rovněž první potomek.

O tom, jaká bude Patricie Pagáčová maminkou, mají už představu některé její kamarádky. Právě proto ji ke Dni matek, který se slaví druhou květnovou neděli, nadělily originální tričko s nápisem “Bad Moms Club” tedy “Klub špatných matek”.

“Všem maminkám všechno nejlepší! Osobně se mezi ně ještě úplně nepočítám, ať nepředbíhám, ale moje kámošky už mají očividně o mojí nový roli jasnou představu. Děkuju za dáreček,” napsala v neděli 9. května na svém instagramovém účtu Patricie Pagáčová.

Je očividné, že Patriciny kamarádky mají velký smysl pro humor. Jedna z nich na Instagramu k fotce Patricie Pagáčové v tričku s vtipným nápisem s nadsázkou připsala, že “ten nápis je omyl, samozřejmě”. Hvězda Ulice v každém případě jejich dárek přijala s obrovským nadhledem a s úsměvem na tváři.

Autor:
Publikováno: 11. 5. 2021 09:22 Nahlásit obsah