Milovnice otužování Eva Decastelo zahájila ve Vltavě novou sezonu. V ledové vodě je jako doma

Milovnice otužování Eva Decastelo zahájila ve Vltavě novou sezonu. V ledové vodě je jako doma Zdroj: Profimedia

Modelka a moderátorka Eva Decastelo je milovnicí otužování. Letos na podzim si počkala, až venkovní teploty klesnou pod nulu, a opět se vydala koupat do ledové Vltavy. Na sociálních sítích následně ohlásila, že odstartovala novou otužovací sezonu.

“Venku první sníh, -2 °C a nám začala otužovací sezóna. Tolik mi to chybělo!” napsala Eva Decastelo na Instagramu a připojila několik snímků z letošního prvního podzimního otužování v ledových vodách Vltavy.

Krásná moderátorka se na fotkách v ledové vodě ukázala ve dvoudílných plavkách, a potěšila tak nejedno fanouškovské oko. 44letá Eva Decastelo má dokonalé tělo, na které je radost pohledět, shodli se společně její instagramoví sledující.

Eva Decastelo patří k milovnicím otužování, se kterým začala už před dvěma lety. Tuto svou zimní zálibu si pochvaluje po všech stránkách. Pravidelným koupáním v ledové vodě posiluje imunitu a účinně bojuje proti celulitidě. Otužování na ni navíc blahodárně působí i po duševní stránce.

Zdroj: Shutterstock “Ten klid na tom mám asi nejraději, protože celá já jsem taková uječená, hlasitá, neklidná a vůbec je mě moc. Takže tohle ledové zklidnění je asi to nejlepší co mohu pro sebe (i své okolí) udělat,” prozradila Eva Decastelo dále na Instagramu.

Zdroj: Instagram.com/decasteloeva
Autor:
Publikováno: 21. 11. 2022 13:26 Nahlásit obsah