Horoskop na 46. týden (14. 11. 2022 - 20. 11. 2022)

Zkazí ti náladu počasí? Nebo tě doběla vytočí partner? Přečti si svůj horoskop, ať víš, na co se připravit.

Zdroj: Shutterstock

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Celé dny je to jen honička v práci a handrkování s rodinou. Hoď to tenhle týden všechno za hlavu a užij si taky trochu zábavy. Mrkni na internet, co se tento týden ve tvém okolí děje a vyraz za kulturou.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Tento týden pro tebe nebude to pravé ořechové. Nálady se ti budou střídat jako na horské dráze a ne jeden člověk z tvého okolí to odskáče. Schovej si do šuplíku tabulku čokolády, ať to své běsnění aspoň maličko zmírníš.       

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Po dlouhé době vyrazíš do společnosti a strhne se o tebe doslova rvačka. Nápadníci budou kolem tebe kroužit jako supi, tak si to užívej. Dej pozor, aby sis nakonec vybrala toho, co má stejný záměr jako ty.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Dávej pozor na peníze na účtu. Platba kartou je sice strašně jednoduchá a pohodlná, ale peníze pak mizí rychlostí blesku. Tento týden budeš mnohem náchylnější k rozhazování, tak se trochu kroť, ať potom nepláčeš.                                          

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Tento týden budeš mít trable s dopravou. Ať už se bude jednat o zpoždění, nehodu nebo nějakou jinou kolizi, pěkně ti to znepříjemní týden. Šéf v práci bude mít naštěstí pochopení, takže na kobereček muset nebudeš.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

S partnerem se odcizujete. Oba máte práce nad hlavu a ne a ne to nějak zkoordinovat, abyste strávili nějaký čas spolu. Měli byste s tím něco udělat!                                                                                                                        

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Týden ti zkazí pořádná výměna názorů s partnerem. I když s tebou bude cloumat vztek, měla by ses nad jeho připomínkami zamyslet. Možná není tak úplně mimo a něco na to je.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

V práci toho budeš mít hodně, ale když se osvědčíš, tak se nejspíš dočkáš vysněné odměny. Hlavně se nestresuj, buď sama sebou a především si věř! Nadřízený ví, že jsi dobrá, tak stačí, když ho v tom utvrdíš.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Máš toho se svým milým spoustu společného, ale v některých věcech se naprosto odlišujete. I když třeba jeho hudební vkus není úplně tvůj šálek kávy, zkus s ním vyrazit na koncert oblíbené skupiny a třeba budeš překvapena. A to samé platí i pro něj.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Následující týden bude neskutečně nabitý. Sice se nezastavíš ani na chviličku, ale budeš si to náramně užívat a uděláš tolik práce jako za celý měsíc. Navíc ti taková produktivita udělá dobře i psychicky a budeš tak na sebe po dlouhé době ohromně pyšná.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Za poslední dobu toho máš opravdu dost a konečně se ti naskytne pohodový týden. Nebudeš muset řešit žádné problémy doma ani v práci. Rodinka bude jako ze žurnálu a kolegové si všechnu práci udělají i bez tvé pomoci.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Psychicky jsi naprosto vyšťavená, celá hotová tak na terapii. Vytáhni kamarádku na víno nebo kávu a všechno proberte. Když se svěříš, okamžitě se ti uleví a budeš zas schopná fungovat.

Autor:
Publikováno: 14. 11. 2022 10:36 Nahlásit obsah