Kategorie Rok 2022

Článek
Nejkrásnějším mužem světa 2022 je herec Chris Evans. Souhlasíte s jeho umístěním?
Nejkrásnějším mužem světa 2022 je herec Chris Evans. Souhlasíte s jeho umístěním? Magazín The People každým rokem zveřejňuje žebříček nejkrásnějších mužů světa. Zajímá vás, který fešák zabodoval v letošním roce? Nejsexy mužem planety pro rok 2022 je dle magazínu The People americký herec Chris Evans.
Článek
Vánoční reklama Disney 2022 v sobě skrývá krásné poselství. I tentokrát vás dojme
Vánoční reklama Disney 2022 v sobě skrývá krásné poselství. I tentokrát vás dojme Světlo světa spatřila dlouho očekávaná vánoční reklama společnosti Disney pro rok 2022. V letošním roce má název The Gift neboli Dárek a je posledním dílem Disney trilogie From Family To Yours. Jak už tomu v případě vánočních reklam od Disney bývá, i letošní dvouminutový spot v sobě skrývá nádherné poselství, které vás dojme až k slzám.
Článek
První zrzavá Miss Anglie Jessica Ashley Gagen: Ve škole ji kvůli barvě vlasů šikanovali, teď vyhrála soutěž krásy
První zrzavá Miss Anglie Jessica Ashley Gagen: Ve škole ji kvůli barvě vlasů šikanovali, teď vyhrála soutěž krásy Studentka leteckého inženýrství Jessica Ashley Gagen se v pondělí 17. října 2022 stala první zrzkou, která kdy vyhrála soutěž krásy Miss Anglie. Tato 26letá zrzavá kráska porazila dalších 27 dalších finalistek a svou zemi bude reprezentovat i na světové soutěži krásy Miss World.
Článek
Padající hvězdy 2022 můžete sledovat i v říjnu. Meteorický roj Orionidy si užijete 21. a 22. října
Padající hvězdy 2022 můžete sledovat i v říjnu. Meteorický roj Orionidy si užijete 21. a 22. října Sledujete rádi padající hvězdy? V tom případě se připravte na pátek 21. října a sobotu 22. října 2022, kdy bude nejaktivnější meteorický roj Orionidy. V tyto dny můžete napočítat až desítky meteorů za hodinu. A když si budete něco přát, možná se vám to splní.
Článek
Hvězdy sdílejí na Instagramu outfity z Karlových Varů 2022: Komu to slušelo nejvíc?
Hvězdy sdílejí na Instagramu outfity z Karlových Varů 2022: Komu to slušelo nejvíc? V Karlových Varech se až do 9. července koná 56. ročník mezinárodního filmového festivalu. Tuto významnou událost si nenechala ujít spousta českých celebrit, které dokázaly, že světoznámý karlovarský festival není pouze o filmovém umění, ale také o módě. Svým outfitem z Karlových Varů se ostatně některé české hvězdy pochlubily i na Instagramu.
(19) Načíst více