Horoskop na 31. týden (1. 8. 2022 - 7. 8. 2022)

Dny letí jako voda a máme tu zase pondělí! Co ti přinese nový týden? Budeš si moct užívat pohody a sluníčka, nebo tě čekají povinnosti a starosti? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: Shutterstock

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Poslední dobou tě práce zaměstnává víc než obvykle. A často se jí věnuješ i ve svém volném čase. Na své blízké tak nemáš tolik času jako dřív a ti se pak cítí trochu opomíjení. Měla by sis najít trochu času a společný čas jim vynahradit.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

.V práci tě v následujících dnech čeká jeden velký blázinec, že ani nebudeš vědět, na jaké povinnosti se vrhnout dřív. Základem úspěchu je na to jít systematicky. Pobíhání od jednoho úkolu k druhému k ničemu nevede, raději se zaměř na ty věci, které nejvíce spěchají.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

S partnerem to táhnete už nějakou dobu, a i když už máte svůj jistý stereotyp, opravdu se nenudíte. Tvůj milý tě i po takové době dokáže překvapit tak, že ztratíš dech. A tento týden nebude výjimkou. Na tohle se zkrátka nejde připravit, tentokrát to bude opravdu jízda. Užívej si to!

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Postupem času váš vztah dospěl do fáze, kdy přichází už ty vážné a zavazující kroky. Jak tebe, tak partnera to svým způsobem trochu děsí, ale zároveň se na společnou budoucnost těšíte. Neberte to tolik vážně a hlavně si užívejte společného života. Zbytek bude pak přirozeně plynout tak, jak má.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Neohlížej se neustále na ostatní. Často se snažíš zavděčit většině, přestože je to pro tebe osobně utrpení. Občas je potřeba upřednostnit také sebe. Zvlášť, když na tebe padá celá organizace. Přece se nebudeš zařizovat s něčím, co ti ani nepřinese radost.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Dej si pozor na své povinnosti v následujícím týdnu. Zvlášť úřední záležitosti by ti mohl přinést pár těžkostí. Tak nepodceň situaci a na vše se pořádně připrav. Jen tak tě nic nezaskočí a nebude se tak celá záležitost prodlužovat.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

V práci nemáš zrovna povahu usměvavé kolegyňky, a tak můžeš v následujícím týdnu jen překvapit. Po delší době budeš mít skvělou náladu a budeš zářit doslova jako sluníčko. Pro většinu kolegů to bude příjemná změna.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Máš neuvěřitelnou chuť vyrazit někam za dobrodružstvím. Nebuď ale v plánování zbrklá. I když se něco může zdát jako super nápad, realita může být často někde úplně jinde. Raději si vše pořádně promysli a hlavně si zjisti potřebné informace.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Vzhledem k tomu, že ses už nějakou dobu nemohla pořádně podívat někam do zahraničí, máš teď velkou touhu cestovat. Bohužel to není vždy úplně levná záležitost. Zkus si nějakou dobu odkládat peníze, ať pak můžeš vyrazit na pořádnou dovolenou.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Za poslední dobu jsi zažila hned několik vztahových kotrmelců, ale jsi stále nepoučitelná. Všichni tví ctitelé jsou z jednoho těsta a všechny vztahy tak skončily stejně. Je načase, aby ti někdo promluvil do duše, když nejsi schopná se poučit sama.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Týdny utíkají jako voda a ty stále nejsi schopná najít odpovědi na své otázky. Už delší dobu se trápíš svými problémy, které se ti nedaří vyřešit. V hlavě máš obrovský zmatek a ty už nevíš, jak dál. Nejednej zbrkle a na chvíli se zastav, pořádně se nadechni a začni řešit věci postupně a s chladnou hlavou.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Poslední dobou nevíš, co si počít s volným časem. Zapomeň na nějaké zahálení a udělej něco pro své tělo. Pohyb ti pomůže vyčistit hlavu a navíc protáhneš svaly. A pokud se ti k tomu podaří přemluvit i partnera nebo kamarádku, budeš mít postaráno o skvělou zábavu.

Autor:
Publikováno: 3. 8. 2022 14:44 Nahlásit obsah