Horoskop na 40. týden (3. 10. 2022 - 9. 10. 2022)

Co nového přenese další týden? Lásku, neshody ve vztahu, kariérní úspěch? Přečti si víc!

Zdroj: Shutterstock

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Podaří se ti vyřešit závažnou finanční otázku. Díky tomu se dočkáš většího množství peněz na konci týdne a budeš si moci víkend dosyta užít. Nezapomeň ani na rodinu, budou moc rádi, když s nimi strávíš nějaký čas.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

V polovině týdne tě chytne romantická nálada. Pokud už po někom pěknou chvíli pokukuješ, je nejlepší čas, abys přestala čekat, až se rozhoupe on a udělala první krok.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Naskytne se ti jedinečná příležitost, jak se dostat k nějakým penězům navíc. Dobře si to ale promysli. I na první pohled skvělý nápad může skrývat spoustu chybiček.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Budeš muset čelit nátlaku někoho, kdo bude chtít, aby ses rychle rozhodla. Nenechej se zastrašit a všechno si pečlivě promysli. Zvlášť pokud je to rozhodnutí, které může výrazně ovlivnit tvůj život.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

V práci to bude poměrně velký chaos. Ale všechno ti vynahradí partner, až se vrátíš domů. Mile tě překvapí, a to jen tak z čisté lásky. Tak za tím nic nehledej a užívej si to.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

V práci si dej na čas. Raději všechno pořádně zkontroluj, než to odevzdáš. Tento týden budeš trochu roztěkaná, tak je větší šance, že ti unikne nějaká ta chybička. Takže dvakrát měř, jednou rež.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Tento týden se ti bude dařit hlavně, co se mezilidských vztahů týče. Nejen, že budeš skvěle vycházet se všemi okolo, ale hlavně na opačné pohlaví budeš působit jako magnet. Ideální situace k navázání nových vztahů.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Celý týdne při tobě bude stát štěstěna. Pokud potřebuješ vyřešit něco, k čemu by se ti kapka štěstí hodila, tak je ta nejvhodnější chvíle.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Měla bys popřemýšlet, jestli se určité věci v tvém životě můžou ještě změnit. Pokud ne, měla by ses o to pokusit sama, nebo budeš později litovat.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Dávej si tento týden větší pozor na výdaje. Než se naděješ, proteče ti mezi prsty tolik peněz, že se budeš divit. Kartu nech raději doma a plať jenom hotově, ať máš reálnou představu o tom, kolik utratíš.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Měla bys dokončit resty z poslední doby. Koncem týdne tě zavalí nové povinnosti a ty staré by tě jen zbytečně zdržovaly od nové a mnohem zajímavější práce.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

V práci se na tebe bude někdo snažit přehodit své povinnosti. Nepřistupuj na to jen tak, ale výměnou za vyřešení tvých restů. Nakonec z toho vytěžíte oba.

Autor:
Publikováno: 3. 10. 2022 10:19 Nahlásit obsah