Horoskop na 39. týden (26. 9. 2022 - 2. 10. 2022)

Dny letí jako splašené a máme tu zase pondělí! Co ti přinesou tyto slunečné podzimní dny? Budeš se topit v povinnostech, nebo najdeš čas i na zábavu? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: Shutterstock

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Poslední dobou nejsi ve své kůži. Jsi naprosto bez nálady a ani slunečné počasí ti ji nezlepší. Neměla by ses zbytečně nutit do něčeho, co ti není příjemné a přetvařovat se před ostatními. Raději se zaměř na věci, které dělají šťastnou především tebe.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Šetření peněz je pro tebe doslova nadlidský úkol. Z účtu ti mizí výplata rychlostí blesku, že ani nestíháš sledovat, kam to všechno jde. Měla bys na tom zapracovat. Zkus na to jít pomalu a po krůčcích si postupně odkládat menší obnos. V konečném důsledku to pak může být pěkná částka.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Tvůj milostný život je poslední dobou poměrně smutný a ráda bys to změnila. Nepouštěj se ale do zběsilého hledání krátkodobé známosti. Mohlo by ti to přinést víc trápení než radosti. Raději pořádně otevři oči a koukej kolem sebe. Budeš překvapená, kolik toho objevíš.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Na partnera máš poslední dobou stále méně času. On má ale také práce nad hlavu, takže vám ten čas, ktery bez sebe trávíte, nepřijde tak dlouhý. Měli byste si ale na sebe udělat nějaky prostor, ať se úplně neodcizíte. Na vztahu je třeba pracovat a chce to dostatek času.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Je před tebou hromada práce, kterou musíš v následujících dnech stihnout. Hlavně nepropadej panice. Neboj se požádat někoho o pomoc. To, co je pro někoho maličkost, ti může ulehčit hodiny práce. Tak se neboj ozvat, pokud toho na tebe bude příliš.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Poslední dobou se snažíš dohnat to, co jsi kvůli pandemii musela odložit. A to především ve společenské rovině. Je potřeba udržovat jak rodinné, tak přátelské vztahy. Čím dál víc si tak uvědomuješ, jak je toto pro tebe důležité.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Čeká tě dost psychicky náročný týden a budeš mít potřebu trávit čas spíš mimo společnost. Neměla by ses nutit do velkých akcí, kde je potřeba komunikovat s ostatními. Raději sama vyraz do přírody a vyčisti si hlavu.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Dej si pozor na unáhlené koupě. Jsi člověk, který často a rád jedná impulzivně, ale ne vždy se to vyplatí. V následujících dnech raději jednej s rozvahou, ať časem nelituješ, co jsi svou nerozvážností způsobila.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Ve vztahu jsi většinou ta, která přenechá většinu iniciativy na partnerovi. Přestože to partnerovi tak vyhovuje, může z toho být občas unaven. Tak se neboj to vzít pro jednou do vlastních rukou. Tvůj milý bude příjemně překvapen.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Přestože jsi momentálně šťastně zadaná, krouží kolem tebe nejeden nápadník. Pouhým ignorováním se jeho zájmu ale nezbavíš. Je třeba mu dát opravdu jasně najevo, že nemáš sebemenší zájem. Jinak by ses mohla dostat do nepříjemné situace.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Občas ti přijde řešení financí jako jen nepříjemná povinnost. Měla by ses ale naučit do toho proniknout. Jakmile tomu trochu porozumíš, ušetří ti to hromadu trápení, které by tě jinak jistě čekalo.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Čeká tě velmi pohodový týden, který bude plný lenošení a odpočinku. Po delší době tě netlačí žádné úkoly, které čekají na dokončení a můžeš si tak užít i nějaký relax. Pusť se do toho, co kvůli nedostatku času už dlouho odkládáš.

Autor:
Publikováno: 26. 9. 2022 12:42 Nahlásit obsah