Kategorie Fotka v plavkách

Článek
Nestárnoucí Helena Vondráčková se ukázala v plavkách. V 75 letech má postavu jako dvacítka
Nestárnoucí Helena Vondráčková se ukázala v plavkách. V 75 letech má postavu jako dvacítka Zpěvačka Helena Vondráčková svým nestárnoucím vzhledem dokazuje, že věk je jenom číslo. Tentokrát všem vyrazila dech na Instagramu, kde sdílela fotky ve dvoudílných plavkách. Ačkoliv letos v červnu Helena Vondráčková oslavila již 75. narozeniny, na tento věk by ji tipoval málokdo.
Článek
Jak dnes vypadá Samantha ze Sexu ve městě? Herečka Kim Cattrall má 65 let a sluší jí to i v plavkách
Jak dnes vypadá Samantha ze Sexu ve městě? Herečka Kim Cattrall má 65 let a sluší jí to i v plavkách Patříte k fandům kultovního seriálu Sex ve městě? Možná, že vás zamrzelo, že v jeho seriálovém pokračování A jak to bylo dál… chyběla Samantha Jones v podání herečky Kim Cattrall. Zajímá vás proto, jak vypadá Samantha ze Sexu ve městě v současnosti? Kim Cattrall to sekne i v 65 letech a nebojí se ani ukázat veřejně v plavkách.
Článek
Známé ženy v plavkách: Které české celebrity předvedly výstavní figuru a kdo pohoršil svými plavkami?
Známé ženy v plavkách: Které české celebrity předvedly výstavní figuru a kdo pohoršil svými plavkami? Léto je v plném proudu a je to znát i na Instagramu. Právě na tuto sociální síť postuje své fotky v plavkách také řada známých českých žen. Výstavní figurou v plavkách se chlubí od bazénu i z pláže. Každopádně ne vždy fotky v plavkách vzbudí pozitivní reakce. Která česká celebrita dostala na Instagramu sodu za nevhodně zvolený spodní díl plavek?
Článek
Moderátorka Laďka Něrgešová se pochlubila rafinovanou plážovou fotkou. Je na ní nahá, nebo v plavkách?
Moderátorka Laďka Něrgešová se pochlubila rafinovanou plážovou fotkou. Je na ní nahá, nebo v plavkách? Moderátorka a herečka Laďka Něrgešová je samý vtípek. Dokazuje to i jedna z jejích posledních instagramových fotek, kterou pořídila během letní dovolené na řeckém Rhodosu. Laďka sdílela fotku z oblázkové pláže, z níž není patrné, zda je nahá, nebo má oblečené plavky. Jak to je, prý záleží na fantazii sledujících.
Článek
Eva Hecko Perkausová je těhotná. Na Instagramu se pochlubila těhotenským bříškem
Eva Hecko Perkausová je těhotná. Na Instagramu se pochlubila těhotenským bříškem Moderátorka CNN Prima NEWS Eva Hecko Perkausová veřejně prozradila radostnou zprávu. Tato krásná 28letá žena nosí pod srdcem nový život, aktuálně je v 5. měsíci těhotenství. Na svém instagramovém profilu se pochlubila těhotenským bříškem. Podívejte se, jak jí to sluší.
Článek
Anička Slováčková o hubnutí do plavek: Summerbody a diety ať si všichni strčí do zadku, vzkázala otevřeně
Anička Slováčková o hubnutí do plavek: Summerbody a diety ať si všichni strčí do zadku, vzkázala otevřeně Začátek léta je pro spoustu žen tradičně spojený s hubnutím do plavek. Držíte dietu, abyste měla v plavkách hezčí postavu, anebo to nijak neřešíte? Také herečka a zpěvačka Anička Slováčková zůstává nad věcí. Ostatním ženám, které si dělají vrásky ze své postavy, vzkazuje, aby se měly rády takové, jaké jsou.
Článek
Veronika Kopřivová se ukázala rok po porodu v plavkách. Postavu snů předvedla na Havaji
Veronika Kopřivová se ukázala rok po porodu v plavkách. Postavu snů předvedla na Havaji Modelka Veronika Kopřivová je se svým snoubencem Miroslavem Dubovickým a roční dcerou Ellou ve víru cestování. 16 dnů strávili na Havaji a nyní vyrazili na road trip po západě USA. Veronika Kopřivová oko svých instagramových sledujících navíc potěšila fotkou plavkách z havajské pláže, na které jí to rok po porodu velmi sluší.
Článek
Eva Perkausová vystavuje své krásné tělo na Mauriciu. Podívejte se, jak jí to sluší
Eva Perkausová vystavuje své krásné tělo na Mauriciu. Podívejte se, jak jí to sluší Moderátorka Eva Perkausová vyrazila letos v zimě za teplem. Konkrétně si se svým snoubencem Ivanem užívá na exotickém ostrově Mauricius uprostřed Indického oceánu a své instagramové fanoušky nezapomíná zásobovat záplavou fotek. Zvlášť nad snímky Evy Perkausové v plavkách zaplesá srdce nejednoho muže.
Článek
Simona Krainová pobývá dva měsíce s manželem a dětmi v Karibiku. Návrat do Česka zatím neplánuje
Simona Krainová pobývá dva měsíce s manželem a dětmi v Karibiku. Návrat do Česka zatím neplánuje Česká modelka Simona Krainová odcestovala spolu s manželem Karlem Vágnerem a dvěma syny Maxem a Brunem do Karibiku. Na ostrov Svatý Martin, kde nyní pobývají, přibrala také svou čivavku. Simona Krainová si prosluněný pobyt u Karibského moře užívá již 2 měsíce. Své zážitky nezapomíná sdílet ani na svém Instagramu.
(2) Načíst více