Nestárnoucí Helena Vondráčková se ukázala v plavkách. V 75 letech má postavu jako dvacítka

Nestárnoucí Helena Vondráčková se ukázala v plavkách. V 75 letech má postavu jako dvacítka Zdroj: Profimedia

Zpěvačka Helena Vondráčková svým nestárnoucím vzhledem dokazuje, že věk je jenom číslo. Tentokrát všem vyrazila dech na Instagramu, kde sdílela fotky ve dvoudílných plavkách. Ačkoliv letos v červnu Helena Vondráčková oslavila již 75. narozeniny, na tento věk by ji tipoval málokdo.

Česká zpěvačka Helena Vondráčková sdílela na svém instagramovém účtu fotky, které pořídila na Slapech. Odvážnými snímky v bikinách všem doslova vyrazila dech.

“Užívám si nádherného tropického léta s kamarády. I když mám ráda moře, toto léto strávím s manželem a pejskem na hausbótu na Slapech. V Čechách jsou krásná místa, o kterých člověk mnohdy ani neví,” napsala 75letá zpěvačka ke svým snímkům.

I když je Helena Vondráčková již v důchodovém věku, svým vzhledem, a zvláště postavou strčí do kapsy o desítky let mladší ženy. Oblíbená zpěvačka na svých 75 let rozhodně nevypadá. A ví to ostatně i ona sama, a tak čas od času potěší své instagramové sledující něčím odvážnějším.

Nejnovější fotky Heleny Vondráčkové v pestrobarevných dvoudílných plavkách takřka všem vyrazily dech. Fanoušci zpěvačku pochválili za její fantastický vzhled. Někteří se otevřeně přiznali k tomu, že opravdu nechápou, jak může žena i po sedmdesátce vypadat tak perfektně a být ve výborné kondici.

“Jak vy to děláte Helenko? Stále jako holčička.”, “Nádherná… Jste kočka, Helenko.”, “Vy ste prostě kočka. Vždycky jste byla a vždy budete.” Okomentovali lidé na Instagramu fotky Heleny Vondráčkové v plavkách.

“Ta postava??? Já nikomu nic nezávidím, ale teď se přiznám, že ano. Jsi neskutečná kočka,” pochválila Helenu Vondráčkovou také herečka a moderátorka Adéla Gondíková.

Zdroj: Instagram.com/helenavondrackovacz
Autor:
Publikováno: 18. 8. 2022 08:47 Nahlásit obsah