Mirai Navrátil potěšil fanynky odvážnou fotkou z exotické dovolené. To nejnutnější si zakryl ananasem

Mirai Navrátil potěšil fanynky odvážnou fotkou z exotické dovolené. To nejnutnější si zakryl ananasem Zdroj: Profimedia

Kapela Mirai si aktuálně užívá zaslouženého volna. Všichni její členové vyrazili na společnou exotickou dovolenou, kde si nyní vychutnávají slunce, teplo a moře. Muzikanti však ani v dobách volna nezapomínají na své příznivce. Na Instagramu sdíleli společnou fotku v plavkách (i bez), ze které spadla brada hlavně jejich fanynkám.

Frýdecko-místecká kapela Mirai, která v letošním roce získala stříbrného Slavíka, vyrazila na společnou dovolenou do exotických krajů. Kluci z Miraie svým instagramovým sledujícím naservírovali nejen video z bazénu, ale přidali na svůj instagramový profil také fotku, která potěšila nejedno fanynkovské oko.

“Kosa jak h*jzl,” právě takto kapela okomentovala svou provokativní fotku, kterou sdílela na Instagramu. Členové hudebního uskupení na sobě mají plavky, jejich frontman Mirai Navrátil šel ještě dál a ukázal se veřejně přímo v rouše Adamově. To nejnutnější mu zakrývá pouze ananas.

Z tohoto snímku v plavkách i bez spadla na Instagramu brada hlavě fanynkám této hudební skupiny. Ananas, který Mirai Navrátil použil místo plavek, totiž mezi nimi vyvolal obrovský ohlas.

“Vy musíte být vždycky něco extra, Adamovi v ráji stačil fíkový list na zakrytí, vy musíte mít hned celý ananas,” napsala pod fotku jedna ze sledujících. “Plátek ananasu, prosím,” přidala se další.

V každém případě se fanouškům kapely Mirai odvážná fotka s ananasem líbí. Jelikož si Mirai Navrátil nedrží ananas sám, nýbrž jej přidržují jeho dva parťáci, lidé na Instagramu navíc ocenili vysoce přátelské vztahy v kapele. “Tomu říkám mít důvěrný vztah s kámošem!” dodala se smíchem jedna z fanynek.

Zdroj: Instagram.com/miraimusic/
Autor:
Publikováno: 23. 11. 2022 13:28 Nahlásit obsah