Vyberte si jedny z těchto dveří: Řeknou vám, jaká vás čeká budoucnost

Vyberte si jedny z těchto dveří: Řeknou vám, jaká vás čeká budoucnost Zdroj: Troab.com

Pozorně si prohlédněte obrázky následujících šesti dveří. A bez toho aniž byste se podívali na text níže, si vyberte ty z nich, které jsou vám pocitově nejbližší. Právě dveře, pro které se rozhodnete, toho dokážou říct hodně nejen o vás samotných, ale také o vaší budoucnosti. Zjistěte tedy, jak jste v tomto psychologickém cvičení dopadli.

Dveře číslo 1: Prosadíte se díky své nezávislosti

Dveře číslo 1 jste podvědomě vybrali z toho důvodu, neboť jste velmi samostatným člověkem, který touží po absolutní nezávislosti. Chcete být volní a svobodní a nepřejete si, aby vás ohraničoval jakýkoliv prostor. V budoucnu půjdete životem svou vlastní cestou. Vaše nezávislost vám bude vyhovovat hlavně po pracovní stránce, kde dosáhnete velkých úspěchů.

Zdroj: Shutterstock.com

Dveře číslo 2: Budete cestovat a poznávat nové lidi

Patříte k velmi introvertním lidem, kteří si vystačí sami se sebou. I když milujete cestování, nejraději se na něj vydáváte sami, a to na vlastní pěst. Jelikož jste si vybrali dveře číslo 2, znamená to pro vás, že se před vámi otevírá spousta nových cest. Potkáte se na nich se spoustou lidí, ale čekají vás na nich i nové, velmi intenzivní známosti.

Dveře číslo 3: Čeká vás život plný lásky a smíchu

Jestli jste si vybrali dveře číslo 3, znamená to, že jste velmi společenští lidé, kteří se neradi nudí. Zkrátka milujete život a snažíte se jej užívat plnými doušky. Vychutnáváte si svou životní cestu plnou lásky i smíchu a rozhodně se nezaměřujete jenom na cíl. Máte v sobě ukryté kouzlo, kterým přitahujete lidi kolem sebe. Tímto stylem budete projíždět životem na plný plyn i v následujících letech.

Dveře číslo 4: Prožijete život plný vzrušení a akce

Dveře číslo 4 o vás říkají, že milujete akci a vzrušení. Svůj život byste si rozhodně nedokázali představit bez nepředvídatelných událostí a situací. Zbožňujete davy lidí, chaos a většinou jdete do všeho po hlavě. Rozhodně nepřemýšlíte nad tím, kde v budoucnu zakotvíte. I když je jasné, že prožijete život plný vzrušení a akce, dejte si pozor na to, ať vás v budoucnu nepostihnou finanční problémy.

Zdroj: Shutterstock.com

Dveře číslo 5: Zavládne u vás klid a pohoda, navzdory tomu budete velmi úspěšní

Rozhodli jste se pro dveře číslo 5? Tyto dveře o vás říkají, že za všech okolností hledáte klid a pohodu. K tomu, abyste žili spokojeným životem, rozhodně nepotřebujete příliš luxusu. Vystačíte si s málem. Navzdory vašemu odříkání, pokoře a vnitřnímu klidu vás čeká opravdu výjimečný život. Díky své povaze se totiž řadíte k lidem, kteří jsou předurčeni k velkým úspěchům.  

Dveře číslo 6: Vydáte se na klidnou cestu životem

Dveře číslo 6, které jste si vybrali, vás provedou klidnou cestou životem. Dáváte přednost samotářskému životu – vychutnáváte si svou vlastní společnost, aniž byste se cítili osaměle. I nadále budete životem procházet sami na vlastní pěst a nepřestanete ani tehdy, když z toho budete mít problémy. Řeknete si, že tyto překážky zkrátka k životu patří, a nadále si budete užívat klid a mírumilovnou pohodu.

Autor:
Publikováno: 26. 2. 2019 12:08 Nahlásit obsah