Těhotná Eva Perkausová vysvětlila, proč se nechlubí těhotenským bříškem. Její odpověď byla stručná

Těhotná Eva Perkausová vysvětlila, proč se nechlubí těhotenským bříškem. Její odpověď byla stručná Zdroj: Profimedia

Moderátorka CNN Prima News Eva Perkausová již za pár týdnů přivítá na světě vytoužené miminko, která aktuálně nosí pod srdcem. Tato krásná žena není ovšem jako další slavné nastávající maminky a fotkami svého těhotenského bříška se na sociálních sítích příliš nechlubí. Eva Perkausová prozradila, proč to tak má nastavené.

Nejčastějším dotazem, který v poslední době dostávala Eva Perkausová od svých fanoušků, bylo, proč schovává své těhotenské bříško a nesdílí jej častěji na svém instagramovém profilu. Krásná moderátorka se proto rozhodla, že na tyto zvídavé dotazy stručně odpoví.

Přišlo mi pár dotazů, proč neukazuji těhotenské bříško. Mohla bych se o tom rozepsat, ale zkusím to stručně,” napsala Eva Hecko Perkausová na svém oficiálním instagramovém profilu.

Podle této nastávající maminky je každého rozhodnutí, jak si to nastaví. “Vždyť to znáte - sto lidí sto názorů. To platí ve všem. Nedávno jsem se setkala s článkem, že naše miss byla fanoušky kritizována právě proto, že často ukazuje těhotenské bříško. Pak jsou tací, kteří kritizují, když ho žena neukazuje, takže si prostě nevyberete,” dodala se smíchem krásná moderátorka CNN Prima News.

Zdroj: Shutterstock Eva Hecko Perkausová čeká miminko se svým manželem, podnikatelem Ivanem Heckem. Že se jejich rodina rozroste o nového člena, prozradili veřejnosti letos v létě. Zda Eva Perkausová porodí chlapečka, nebo holčičku, si však nechávají pro sebe - stejně jako jméno, které pro své miminko vybrali.

Kdy Eva Perkausová porodí? Jak krásná moderátorka prozradila v říjnovém rozhovoru pro iDnes, moderátorskou židli na CNN Prima News bude muset opustit přibližně začátkem prosince. Svého vytouženého miminka se tedy dočká již za několik týdnů.

Zdroj: Instagram.com/evaperkausova, iDnes.cz
Autor:
Publikováno: 19. 10. 2022 12:52 Nahlásit obsah