Horoskop na 39. týden (21. 9. 2020 - 27. 9. 2020)

A máme tu nový týden! Co tě v následujících dnech čeká? Budeš si užívat, nebo tě naopak čekají starosti? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: https://pixabay.com/cs/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Nastal čas konečně vyřešit staré účty. Dlouho jsi to odkládala, protože nerada někoho konfrontuješ. Na začátku týdne k tomu bude nejlepší příležitost, tak už to neodkládej ani minutu. Nakonec ti ze srdce spadne obrovský kámen.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Poslední dobou to u vás doma byla pravá Itálie. Teď to ale začíná vypadat lépe a brzo bude všechno zase úplně v pořádku. Nepovyšuj se nad partnera a snaž se na věci dívat i z jeho pohledu. Nakonec zjistíš, že ten, kdo se plete, jsi možná ty.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Už nějakou dobu si užíváš single života a potencionální princ na bílém koni stále nikde. Možná hledáš na špatných místech. Překvapivě potkáš někoho zrovna tam, kde bys to čekala úplně nejméně. A to bude pro tebe to největší štěstí.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Následující týden bude opravdu náročný. Budeš mít pocit, že všechno, co ve svém programu máš, nestihneš ani za dva měsíce. Nepodceňuj se a pusť se do práce co nejdříve. Nakonec ti to půjde tak od ruky, že za chvíli nebudeš mít co dělat. Základ je si věřit.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Tvoje nálada nebude v následujících dnech zrovna mírumilovná. Budeš pořádně podrážděná a i sebemenší problém tě rozpálí do běla. Věnuj se raději svým povinnostem a kontakt s ostatními omez, jak jen to půjde. Uleví se tak ostatním i tobě. 

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Poslední týdny sis užívala na plno. Tvoje pracovní tempo bylo zběsilé a tebe tvoje práce takhle nebavila už dlouho. Teď se situace v práci uklidnila a ty si můžeš užít zasloužený odpočinek. A zas se věnovat partnerovi a rodině. Poslední dobou se cítili dost zanedbávaní.  

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

V následujících dnech ti nebude moc dobře. Snaž se nenakládat si toho na sebe tolik. Věnuj se raději méně náročným povinnostem a to nepříjemné si nechej, až ti bude zas lépe. Nezapomínej ani na pořádný odpočinek.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Tento týden tě čeká dost nepříjemná výměna názorů. Nenechej si namluvit, že ty nebo tvoje práce má menší cenu, než práce ostatních. Stůj si pevně za svým a nenechej s sebou zametat. Budeš mít pocit, že nejsi v pozici, kdy můžeš odporovat, ale tak to v žádném případě není.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Poslední dobou se kolem tebe vyrojilo hned několik informací, které nejsou úplně pravdivé. Je načase uvést to na pravou míru, zvlášť svým blízkým. Jinak se to bude na sebe stále nabalovat a mohlo by ti to začít docela komplikovat život.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Občas kolegy ani pořádně neposloucháš a často, tak vůbec nevíš, co zrovna řeší. Možná by ses divila, že to nejsou žádné drby, ale obravdu cenné postřehy k oboru. Zkus je někdy poslouchat a zapojit se do dikuze. Kdoví, co z toho vznikne.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Dávej si pozor na jazyk. Nikdy nevíš, kdo zrovna poslouchá. A ty se zrovna dvakrát nerozmýšlíš nad tím, co z pusy vypustíš. Hloupé poznámky by ti mohly způsobit problémy v práci, nebo dokonce i doma. Tak opatrně!

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Občas máš pocit, že si s některými svými známými vůbec nerozumíš. Jen těžko najdete společné téma a často se i vaše názory a postoje diametrálně liší. Zamysli se, proč vůbec s takovými lidmi udržuješ kontakt. 

Autor:
Publikováno: 23. 9. 2020 10:03 Nahlásit obsah