Chorvatská babička Glam Ma je hvězdou Instagramu: A to díky své vnučce, která je make-up artistkou

Chorvatská babička Glam Ma je hvězdou Instagramu: A to díky své vnučce, která je make-up artistkou Zdroj: 24sata.hr

Této chorvatské ženě je 82 let, žije v domě s pečovatelskou službou, a přesto je hvězdou Instagramu. Babičce Livii Mulac, kterou si oblíbili statisíce lidí po celém světě, nikdo neřekne jinak než Glam Ma. Za vše může její vnučka, make-up artistka Tea Flego, která na své babičce zkouší nejnovější kosmetické produkty. A Livii to očividně svědčí.

Služby chorvatské vizážistky Tey Flego využívají stovky spokojených klientek. Jedna z nich je ovšem naprosto výjimečná. Touto ženou je Teyna 82letá babička Livia Mulac, která je na umění své vnučky nejen náležitě hrdá, ale která díky vnuččině umění doslova rozkvétá. Našla totiž nový smysl života.

Livia Mulac se poprvé na Instagramu své vnučky objevila v roce 2016, kdy jí bylo 79 let. Její vnučka konkrétně na svém instagramovém profilu sdílela video, na kterém svou babičku líčí a mění ji doslova v jinou osobu. Toto video, které zhlédly statisíce lidí po celém světě, způsobilo obrovský poprask.

Od té doby se Livii přezdívá Glam Ma a je doslova královnou Instagramu. Chorvatská vizážistka Tea Flego se totiž rozhodla, že se její babička stane hlavní modelkou jejího instagramového profilu o líčení. Na své babičce tak pravidelně zkouší nejnovější kosmetické produkty.

Když si prohlédnete fotky, na kterých je babička Livia, zjistíte, že make-up má neuvěřitelnou moc. Mění nejen vzhled a ubírá roky, ale také zvedá sebevědomí. Dokazuje to právě svérázná Livia, které spolupráce s její vnučkou vlévá novou krev do žil. Spousta lidí Livii neboli Gran Ma nemiluje kvůli jejímu make-upu, ale hlavně kvůli jejímu nakažlivému životnímu elánu.

My Livii Mulac v tom, co dělá, moc fandíme a přejeme jí spoustu optimismu a pevného zdraví i do dalších let!

Autor:
Publikováno: 18. 7. 2019 14:00 Nahlásit obsah