Charlotte Gottová si založila Instagram. V počtu sledujících už překonala účet svého táty

Charlotte Gottová si založila Instagram. V počtu sledujících už překonala účet svého táty Zdroj: Instagram.com @charlotte_gottova

Dosud jsme byli zvyklí, že fotky Charlotty Gottové přidává na sociální sítě její máma Ivana. Ovšem nyní se to změnilo. 14letá dcera zpěváka Karla Gotta překvapila tím, že si založila veřejný účet na Instagramu. Během pár hodin začalo její účet sledovat přes 95 tisíc lidí. Počtem sledujících na Instagramu tak překonala svého zesnulého tátu.

Charlotte Ella Gottová všechny svým Instagramem pořádně překvapila. Pozornost vzbudil i její jediný příspěvek, který na tuto sociální síť prozatím vložila. Na snímku totiž pózuje jako modelka, což je úplně něco jiného, na co byli její fanoušci i fanoušci jejího táty zvyklí. V každém případě musíme podotknout, že jí to na fotkách moc sluší.

14letá dcera zesnulého zpěváka Karla Gotta si založila Instagram 7. února. Během prvních několika hodin existencí svého profilu dokázala nasbírat neuvěřitelných 95 tisíc sledujících. V tomto případě překonala také Instagram svého tatínka. Instagramový profil Karel Gott Agency, na kterém sdílí příspěvky Charlottina maminka Ivana Gottová, má totiž sledujících o více než polovinu méně.

Charlotte Ella Gottová založením instagramového účtu 16 měsíců po smrti svého tatínka dostala všechny do kolen. Předvedla, že vyrostla do krásy a že místo děvčátka je z ní už velká slečna. Na fotce, kterou na Instagramu zveřejnila, se objevila v módních džínách a tričku s dlouhými rukávy, které končí těsně nad pupíkem. 

Charlottě Gottové se během chvíle zařadila mezi hvězdy Instagramu. K desetitisícům lidí, kteří ji na této sociální síti sledují, patří i řada známých jmen. A to třeba zpěvák Jan Bendig nebo modelka Tereza Maxová.

Na Instagramu v tuto chvíli najdete řadu falešných profilů, které se hlásí k 14leté dceři slavného zpěváka. Mluvčí rodiny Gottových Aneta Stolzová však portálu iDnes.cz potvrdila, že účet @charlotte_gottova skutečně patří Charlotte Elle Gottové.

Autor:
Publikováno: 9. 2. 2021 14:52 Nahlásit obsah