AI modelku vytvořili podle nejsexy babičky na světě: Která je podle vás hezčí?

AI modelku vytvořili podle nejsexy babičky na světě: Která je podle vás hezčí? Zdroj: Shutterstock

Gina Stewart, která se proslavila jako nejvíc sexy babička světa, se rozhodla posunout své hranice a vstoupit do světa umělé inteligence. Podepsala smlouvu s reklamní agenturou, která nechala pomocí AI vytvořit její mladší verzi. A světe div se, Gina Stewart v mladším provedení sklízí v online světě obrovské úspěchy.

Třiapadesátiletá Gina Stewart se rozhodla pro revoluční krok. Přestože už má vnoučata, na svůj věk rozhodně nevypadá. Řekli byste jí minimálně o 15 let méně. Sama Gina si je vědoma své atraktivity, a proto své přednosti neváhala využít v online světě.

Tato rodilá Australanka oslovila reklamní agenturu, aby vytvořila její digitální dvojnici. Poté, co podepsala souhlas, světlo světa spatřila modelka zhotovená umělou inteligencí, která vypadá přesně jako Gina Stewart v době, kdy jí bylo 28 let.

I když se Gina zpočátku bála toho, že by její mladší AI verze mohla negativně ovlivnit její kariéru, opak se stal pravdou. Svou AI modelku dokonce přihlásila do soutěže The World AI Creator Awards, která vybírá Miss AI. Nabídky na prodej této virtuální krásky na sebe nenechaly dlouho čekat. „Je nesmrtelná a je to jako s nemovitostí nebo s investováním do podnikání. Velmi se to vyplatí,“ vysvětlila Gina, která vidí v AI modelkách obrovský potenciál.

Přestože investuje do budoucnosti prostřednictvím AI, Gina nezanedbává ani péči o své tělo. Pravidelně cvičí a dbá na zdravý životní styl, což je na jejím vzhledu více než patrné.

Samotná Gina Stewart se proslavila jako modelka pro prestižní magazíny Maxim a Playboy. V roce 2019 byla dokonce zařazena mezi 100 nejvíc sexy žen – tento žebříček vytvořil australský magazín Maxim. Díky těmto úspěchům se stala populární i na sociálních sítích, kde si získala mnoho fanoušků.

Gina Stewart se svým projektem AI modelky ukázala, že i ve svém věku může být průkopnicí a inspirací. A jaký je váš názor? Je podle vás hezčí 53letá reálná Gina nebo její 28letá AI verze?

Zdroj: Dailystar.co.uk, Unilad.com, Voi.id
Autor:
Publikováno: 6. 6. 2024 15:16 Nahlásit obsah