V 24 letech utrpěla popáleniny na 65 % těla včetně tváře. Turia Pittová má nyní 2 děti a spokojené manželství

V 24 letech utrpěla popáleniny na 65 % těla včetně tváře. Turia Pittová má nyní 2 děti a spokojené manželství Zdroj: Shutterstock

Australanka Turia Pittová je neskutečná bojovnice. V roce 2011 se coby 24letá zúčastnila 100kilometrového ultramaratonu v australském vnitrozemí, kde ji znenadání obklíčily plameny hořící trávy. Utrpěla popáleniny na 65 procentech těla a bojovala o život v nemocnici. Nyní navzdory handicapu žije spokojeným životem.

Před osudným požárem měla Turia Pittová spokojený vztah a práci snů. Její život se následně obrátil o 180 stupňů. Do nemocnice ji dovezli ve velmi kritickém stavu a lékaři jí dávali pouze minimální naději na přežití.

Turia Pittová strávila v nemocnici 6 dlouhých měsíců. Absolvovala více než 200 operací a lékaři jí museli kvůli vážným popáleninám amputovat také 7 prstů na rukou. Celou dobu při ní stál její partner Michael Hoskin, který se vzdal práce policisty a příkladně se o ni staral. Tento muž sám řekl, že svou životní lásku, se kterou tvoří pár již od školních let, rozhodně neopustí, i kdyby měla tisíc šrámů.

Australanka se musela například učit znovu chodit nebo také mluvit. I základní obsluha pro ni byla velmi náročná. To ovšem nemění skutečnost, že ji její milující partner v roce 2015 požádal o ruku.

“Po požáru jsem si myslela, že mu bude vadit, jak vypadám. Když jsem se cítila ošklivá, brečela jsem nebo se rozčilovala, vždy mě objal a řekl mi, že mu na vzhledu nezáleží a že mě vždy miloval proto, jaká jsem uvnitř,” prozradila australskému portálu News.com Turia Pittová.

Příběh lásky mezi Turiou Pittovou a jejím obětavým partnerem Michaelem Hoskinem má pokračování i po jejich svatbě. Manželskému páru se postupně narodili synové Hakavai a Rahiti. Všichni čtyři tak žijí spokojeným rodinným životem.

“Náš vztah je bezpochyby silnější než před osudným požárem. Jsme životní partneři. Před tím mezi námi nebylo tak hluboké spojení, jako je teď. Vždy jsem věděla, že spolu budeme mít děti. A teď vím, že je Michael i mou spřízněnou duší,” podotkla popálená Australanka, která je důkazem, že pravá láska skutečně existuje.

Turia Pittová nezanevřela ani na sport. Plave, surfuje, jezdí na kole a běhá maratony. Užívá si zkrátka život navzdory tomu, čím vším již musela projít.

Zdroj: Instagram.com/turiapitt, News.com.au, Lalala.sk
Autor:
Publikováno: 2. 5. 2022 09:27 Nahlásit obsah