Kategorie Požár

Článek
Proč nenechávat brýle v autě na palubní desce? Odpověď se bude hodit každému řidiči
Proč nenechávat brýle v autě na palubní desce? Odpověď se bude hodit každému řidiči V letních období jsou sluneční brýle základní nezbytností každého řidiče. Ve velkých vedrech byste si ale měli na tuto pomůcku dávat extra pozor a nenechávat ji v autě poté, co dořídíte a zamknete auto. Odpověď na to, proč jsou sluneční brýle v autě během vysokých letních teplot obzvlášť nebezpečné, by měl znát každý řidič.
Článek
Česká influencerka nešťastně označila požár v Českém Švýcarsku za dovolenou na Bali. Nyní si sype popel na hlavu
Česká influencerka nešťastně označila požár v Českém Švýcarsku za dovolenou na Bali. Nyní si sype popel na hlavu Pořádnou ostudu si na Instagramu trhla česká influencerka a internetová specialistka Aki Votrubová. Když v samém prvopočátku ničivého požáru v Českém Švýcarsku ucítila kouř spáleniny na pražské Letné, kde žije, zasnila se a velmi nevhodně tuto přírodní katastrofu komentovala. Nyní se veřejně omlouvá a sype si popel na hlavu.
Článek
V 24 letech utrpěla popáleniny na 65 % těla včetně tváře. Turia Pittová má nyní 2 děti a spokojené manželství
V 24 letech utrpěla popáleniny na 65 % těla včetně tváře. Turia Pittová má nyní 2 děti a spokojené manželství Australanka Turia Pittová je neskutečná bojovnice. V roce 2011 se coby 24letá zúčastnila 100kilometrového ultramaratonu v australském vnitrozemí, kde ji znenadání obklíčily plameny hořící trávy. Utrpěla popáleniny na 65 procentech těla a bojovala o život v nemocnici. Nyní navzdory handicapu žije spokojeným životem.
Článek
Kočka se zachránila před požárem skokem z 5. patra. Její kaskadérský kousek baví internet
Kočka se zachránila před požárem skokem z 5. patra. Její kaskadérský kousek baví internet O kočkách se říká, že mají osm životů. Že je to skutečně pravda, letos v květnu dokázala jedna černá kočka žijící v chicagské čtvrti Englewood. Při požáru výškové budovy vyskočila neohroženě z pátého patra a bez úhony dopadla na zem. Její kaskadérský kousek natočili chicagští hasiči. Video s kočičí kaskadérkou je nyní hitem internetu.
Článek
Bezdomovec Keith Walker zachránil z hořícího útulku všechna opuštěná zvířata. Má srdce na pravém místě
Bezdomovec Keith Walker zachránil z hořícího útulku všechna opuštěná zvířata. Má srdce na pravém místě Keith Walker z Atlanty v americkém státě Georgia žije několik let na ulici. Jenom několik dnů před Vánoci riskoval svůj život, aby z hořícího útulku zachránil všechny psy a kočky, které postihl podobný osud, jako má on sám. Ředitelka útulku W-Underdogs označila tohoto hrdinného muže za strážného anděla, kterému bude nadosmrti vděčná.
Článek
Před rokem vyhořela katedrála Notre Dame: Její rekonstrukci nyní brzdí koronavirus
Před rokem vyhořela katedrála Notre Dame: Její rekonstrukci nyní brzdí koronavirus Ve středu 15. dubna tomu byl přesně jeden rok, kdy slavnou pařížskou katedrálu strávily ničivé plameny. Zasáhly přitom více než dvacet procent této cenné historické budovy. Notre Dame za celých 800 let své existence nezažila tak obrovskou havárii. Jak tento gotický svatostánek vypadá dnes? Nepotěší vás, že jeho renovaci zastavil koronavirus.
Článek
Usínání u tabletu? Pro vaše dítě to může mít fatální následky, upozorňují Amy a Stewart Hewkinovi
Usínání u tabletu? Pro vaše dítě to může mít fatální následky, upozorňují Amy a Stewart Hewkinovi Usíná vaše dítě vedle tabletu či mobilu, na kterém si před spaním pouští pohádky nebo oblíbené seriály? Rodiče 11letého Calluma Hewkina vám sami řeknou, že to není vůbec dobrý nápad. Rozžhavený tablet připojený na nabíječku totiž v posteli jejich syna vypálil díru do matrace. Podle hasičů šlo doslova o zázrak, že Callum vyvázl z této události živý.