Kategorie Požár

Článek
Usínání u tabletu? Pro vaše dítě to může mít fatální následky, upozorňují Amy a Stewart Hewkinovi
Usínání u tabletu? Pro vaše dítě to může mít fatální následky, upozorňují Amy a Stewart Hewkinovi Usíná vaše dítě vedle tabletu či mobilu, na kterém si před spaním pouští pohádky nebo oblíbené seriály? Rodiče 11letého Calluma Hewkina vám sami řeknou, že to není vůbec dobrý nápad. Rozžhavený tablet připojený na nabíječku totiž v posteli jejich syna vypálil díru do matrace. Podle hasičů šlo doslova o zázrak, že Callum vyvázl z této události živý.
Článek
Následující věci nikdy nedávejte do mikrovlnky
Následující věci nikdy nedávejte do mikrovlnky Mikrovlnná trouba je součástí každé kuchyně. Používáme ji k rychlému ohřevu hotového jídla, vaření hrnkových knedlíků nebo k "pečení" dortových korpusů. Tenhle kuchyňský spotřebič ale rozhodně není žádné neviňátko. Když budete v mikrovlnce ohřívat něco, co do ní prostě nepatří, může nepříjemně explodovat. Co tedy do mikrovlnky rozhodně nedávat?
Článek
Ženě se během laserové operace stala běžná nepříjemnost. Následně ji stroj popálil
Ženě se během laserové operace stala běžná nepříjemnost. Následně ji stroj popálil Jen před pár dny zveřejnila tokijská nemocnice zprávu, která se týkala jednoho velkého, neotřelého a pro některé úsměvného incidentu. Ačkoliv se vše odehrálo již před nějakou dobou, probíhalo interní nemocniční vyšetřování, které nedovolovala o této nehodě informovat veřejnost dříve.
Článek
Více než tucet hasičů leží u požáru. Když zjistíte důvod, uvědomíte si, jak je to úžasné!
Více než tucet hasičů leží u požáru. Když zjistíte důvod, uvědomíte si, jak je to úžasné! Jistě jste v minulém měsíci zaznamenali zprávy o katastrofickém požáru, který se rozšířil v Portugalsku, při kterém zemřelo více než 60 lidí. My se však dnes na tuto tragédii podíváme z jiného úhlu, než jak nám bylo ukazováno v televizi.
Článek
Spíte s mobilním telefonem pod polštářem? Může vám jít o život!
Spíte s mobilním telefonem pod polštářem? Může vám jít o život! Bohužel je dnešní doba taková, že ať už jsme dospělí či děti, nedáváme své mobilní telefony z ruky. Dokonce i když se chystáme jít spát, usínáme s ním pod polštářem. Bohužel toto nevinné jednání může být pro nás ale spíše nebezpečné…
Článek
Krátce před svou smrtí spustila novorozenou dceru z okna. Až zjistíte proč, oči vám zalijí slzy...
Krátce před svou smrtí spustila novorozenou dceru z okna. Až zjistíte proč, oči vám zalijí slzy... Všechny maminky mohou potvrdit, že láska, kterou cítí ke svým vlastním dětem, se nedá změřit a její přítomnost dokazují pouze skutky, které jsou matky schopny pro své milované dítě udělat.
(1) Načíst více