Česká influencerka nešťastně označila požár v Českém Švýcarsku za dovolenou na Bali. Nyní si sype popel na hlavu

Česká influencerka nešťastně označila požár v Českém Švýcarsku za dovolenou na Bali. Nyní si sype popel na hlavu Zdroj: Shutterstock

Pořádnou ostudu si na Instagramu trhla česká influencerka a internetová specialistka Aki Votrubová. Když v samém prvopočátku ničivého požáru v Českém Švýcarsku ucítila kouř spáleniny na pražské Letné, kde žije, zasnila se a velmi nevhodně tuto přírodní katastrofu komentovala. Nyní se veřejně omlouvá a sype si popel na hlavu.

„Dnes ráno nás na Letné vzbudila ‚vůně‘ kouře z hořícího Hřenska a mně to šíleně připomnělo, jak farmáři na Bali vypalovali rýžová pole,“ zvolila Aki Votrubová ve svém instagramovém postu pro popis přírodní katastrofy v Českém Švýcarsku silně nevhodný text.

Jenomže v souvislosti s požárem v jednom z českých národních parků nostalgicky zavzpomínala na staré dobré časy, které si ještě coby single dívka užívala na indonéském ostrově Bali.

„A tak jsem zalovila v paměti telefonu a na chvíli zavzpomínala na tu single punkerku, co se sbalila a vypadla na půl roku do Asie, kde denně trénovala crossfit, jedla boží jídlo, fotila jako drak, surfovala a pařila,“ doplnila Aki Votrubová a připojila několik fotek z exotického ráje.

Jako reakci na tento nevhodný post schytala tato česká influencerka od svých sledujících drsnou kritiku. Tvrdě se do ní opřely také známé osobnosti, a to třeba tvůrce satirických koláží TMBK alias Tomáš Břínek nebo Nikol Leitgeb Štíbrová.

“Přiznám se, že sem občas chodím na čumendu, pro nějaký moudro žejo. Ale tohle už asi nepřekoná nic,” vzkázala herečka sarkasticky Aki Votrubové. S Nikol Leitgeb v tomto směru souhlasily likem více než čtyři tisícovky lidí.

Po silné vlně kritiky Aki Votrubová přiznala svou chybu, svůj instagramový příspěvek upravila a veřejně se omluvila.

“EDIT: Chci vám dát vědět, že v původním textu tohoto postu nebyla ani špetka zlého záměru, nicméně uznávám, že jsem neposoudila situaci správně a neměla jsem post sdílet. Unáhlila jsem se a mrzí mě to,” napsala Aki Votrubová upřímně.

Zdroj: https://www.instagram.com/akivotrubova
Autor:
Publikováno: 29. 7. 2022 09:52 Nahlásit obsah