Jaké ženské vlastnosti muže ze všeho nejvíce odpuzují? Tohle jen těžko překousnou

Jaké ženské vlastnosti muže ze všeho nejvíce odpuzují? Tohle jen těžko překousnou Zdroj: Shutterstock

Ačkoliv jsme my ženy naprosto dokonalým stvořením, které nejde nemilovat, i my oplýváme jistými vlastnostmi, které muži zas až tolik v lásce nemají. A jaké to jsou? Na to se podívejte v následujícím článku!

Hrajeme si na nevinné

Žena prostě před mužem nikdy nepřizná, že její chování mělo skrytý význam, protože se vždy snažíme ukazovat jen v tom dobrém světle. Muže prostě odjakživa přitahují nevinné a čisté ženy, a pokud jí zrovna nejste, raději si na ni ani nehrajte, protože ať už chcete nebo ne, oni to jednoduše poznají. Jednejte na rovinu a o své minulosti či názorech nijak nemlžte a raději si najděte partnera, který tuto vaši vlastnost na vás spíše ocení.

Pomlouváme jiné ženy

To bychom ani nebyly my, že? Na každé ženě si dokážeme najít něco, co je podle nás špatné a nevkusné – oblečení, kabelka, účes, barva rtěnky, prostě cokoliv! Ovšem i my ženy umíme ocenit, když je nějaká žena opravdu atraktivní, je to však jen výjimečně. Pomlouvání je totiž větší zábava než chválení.

Zdroj: Shutterstock

Mluvíme v šifrách

Tak to prostě je a muži si na to nejspíš nikdy nezvyknou. Jen málokterý muž dokáže přesně odhadnout, co se za našimi prapodivnými otázkami vlastně skrývá a tím pány dostáváme do úzkých, protože rázem nevědí, jaká odpověď je vlastně ta správná.

Jsme citlivé

I v tomto případě platí všeho s mírou, jenže v ženském světě existuje nespočet situací, které naši náladu dokážou natolik zkazit. A muži jim vůbec nerozumí. Zlomil se vám nehet, došla jste od kadeřnice s účesem, který vám vůbec nesluší anebo je něco vašemu domácímu mazlíčkovi? Tak jistě víte, co tím myslíme!

Používáme sex jako zbraň

Jenže to se bohužel muži nemůžou divit, protože je to jejich největší slabina vůbec. Často se snažíme ukázat partnerovi, kdo má ve vztahu nadvládu a jak jinak než přes to, co na ně platí nejvíce. Že jste to nikdy neudělala? Ale nepovídejte...

Neustále mluvíme

Stačí nadhodit téma či jen jednoduchou otázku a my se dokážeme vášnivě rozvyprávět a nevíme, kdy skončit. Muže sice zajímá, jak jsme se celý den měly, nejspíš ale nepotřebují slyšet každý detail z každé konverzace daného dne. Takže pro příště – raději své vyprávění o něco zkraťte a zeptejte se svého milého na to, jak se naopak měl on.

Autor:
Publikováno: 25. 4. 2022 16:43 Nahlásit obsah