Kategorie Popáleniny

Článek
Týnuš Třešničková se chce zbavit jizev po popálení. Na těle a tváři ukázala stovky bolestivých vpichů
Týnuš Třešničková se chce zbavit jizev po popálení. Na těle a tváři ukázala stovky bolestivých vpichů Influencerka Týnuš Třešničková utrpěla v roce 2018 v tureckém hotelu během ohňové show vážné popáleniny celého těla. Po této tragické události je její tělo poznamenané jizvami a Týnuš dělá všechno pro to, aby je co nejvíce zjemnila. Jak ale ukázala na Instagramu, některé procedury, které podstupuje, jsou velmi bolestivé.
Článek
V 24 letech utrpěla popáleniny na 65 % těla včetně tváře. Turia Pittová má nyní 2 děti a spokojené manželství
V 24 letech utrpěla popáleniny na 65 % těla včetně tváře. Turia Pittová má nyní 2 děti a spokojené manželství Australanka Turia Pittová je neskutečná bojovnice. V roce 2011 se coby 24letá zúčastnila 100kilometrového ultramaratonu v australském vnitrozemí, kde ji znenadání obklíčily plameny hořící trávy. Utrpěla popáleniny na 65 procentech těla a bojovala o život v nemocnici. Nyní navzdory handicapu žije spokojeným životem.
Článek
Hlídala jejich 6měsíční holčičku. Po návratu uviděli, jak ji doma týrala...
Hlídala jejich 6měsíční holčičku. Po návratu uviděli, jak ji doma týrala... Jakmile se rodiče rozhodnou, že své dítě svěří chůvě, je to obrovský krok do neznáma. Zejména proto, že jsou nuceni jej svěřit člověku, kterého třeba ani pořádně neznají, což se později může ukázat jako největší hrozba.
Článek
Popálená Týnuš Třešničková ukázala tvář bez make-upu. Odhalit se veřejně chtělo velkou odvahu
Popálená Týnuš Třešničková ukázala tvář bez make-upu. Odhalit se veřejně chtělo velkou odvahu Je to už dva a půl roku, kdy influencerka Týnuš Třešničková utrpěla v tureckém hotelu během ohňové show vážné popáleniny celého těla. Nyní se odhodlala k odvážnému kroku. Svým fanouškům ukázala ve videu na YouTube svou tvář bez make-upu, kterým si své popáleniny na tváři pravidelně zakrývá.
Článek
Bývalá australská miss Carol Mayer utrpěla popáleniny na 85 procentech těla. Po 20 letech nafotila sérii fotografií
Bývalá australská miss Carol Mayer utrpěla popáleniny na 85 procentech těla. Po 20 letech nafotila sérii fotografií Ač se nám daří, vše se může změnit během pouhé sekundy. Svůj životní osud si člověk zkrátka nevybere. Své by vám o tom řekla bývalá australská miss Carol Mayer, které se před 20 lety proměnil pohádkový život v noční můru. Při požáru utrpěla popáleniny na 85 procentech svého těla. Nyní odvážně odhalila své tělo.