Kategorie Popáleniny

Článek
Bývalá australská miss Carol Mayer utrpěla popáleniny na 85 procentech těla. Po 20 letech nafotila sérii fotografií
Bývalá australská miss Carol Mayer utrpěla popáleniny na 85 procentech těla. Po 20 letech nafotila sérii fotografií Ač se nám daří, vše se může změnit během pouhé sekundy. Svůj životní osud si člověk zkrátka nevybere. Své by vám o tom řekla bývalá australská miss Carol Mayer, které se před 20 lety proměnil pohádkový život v noční můru. Při požáru utrpěla popáleniny na 85 procentech svého těla. Nyní odvážně odhalila své tělo.
Článek
Skákací hrady jako skladiště bakterií. Tomuto 10letému chlapci způsobily nebezpečnou infekci
Skákací hrady jako skladiště bakterií. Tomuto 10letému chlapci způsobily nebezpečnou infekci Skákací hrady patří mezi jednu z nejvyhledávanějších atrakcí a děti si na nich užijí spoustu legrace a skotačení. Jenže kromě zábavy s sebou nesou i určité zdravotní riziko, o kterém by měl vědět jistě každý rodič.
Článek
Rodinný výlet na pláž skončil tragédií. Její tříletý syn si v písku popálil nohy
Rodinný výlet na pláž skončil tragédií. Její tříletý syn si v písku popálil nohy Každá návštěva pláže s dítětem je v jisté míře riziko. Čeká zde spousta nebezpečí a na rodičích je tohoto malého človíčka před nimi ochránit. Do plážové tašky většinou zabalíme řadu opalovacích krémů, nafukovací vesty či rukávky a občerstvení. Ačkoliv to vypadá, že jsme na vše dokonale připravení, během chvilky může nastat nečekaná situace.
Článek
Jak dokáže působit hliníková fólie na vaše tělo?
Jak dokáže působit hliníková fólie na vaše tělo? Ačkoliv by se mohlo zdát, že je hliníková fólie neboli alobal v domácnosti k využití pouze v kuchyni, dokáže nám pomoci s něčím, co by nás nikdy ani nenapadlo.
Článek
Hlídala jejich 6měsíční holčičku. Po návratu uviděli, jak ji doma týrala...
Hlídala jejich 6měsíční holčičku. Po návratu uviděli, jak ji doma týrala... Jakmile se rodiče rozhodnou, že své dítě svěří chůvě, je to obrovský krok do neznáma. Zejména proto, že jsou nuceni jej svěřit člověku, kterého třeba ani pořádně neznají, což se později může ukázat jako největší hrozba.
Článek
Přípravek na opalování způsobil její 14měsíční dceři ošklivé popáleniny. Nyní se rozhodla varovat ostatní!
Přípravek na opalování způsobil její 14měsíční dceři ošklivé popáleniny. Nyní se rozhodla varovat ostatní! V dnešní době vyjít na sluníčko bez jakéhokoliv ochranného přípravku je velmi nezodpovědné. Především děti by se měly před slunečními paprsky chránit nejvíce. Tohoto se také držela Rebecca Cannonová, která se rozhodla natřít svou 14měsíční dcerku opalovacím sprejem.