Hlídala jejich 6měsíční holčičku. Po návratu uviděli, jak ji doma týrala...

Hlídala jejich 6měsíční holčičku. Po návratu uviděli, jak ji doma týrala... Zdroj: http://vaanhealthy.com

Jakmile se rodiče rozhodnou, že své dítě svěří chůvě, je to obrovský krok do neznáma. Zejména proto, že jsou nuceni jej svěřit člověku, kterého třeba ani pořádně neznají, což se později může ukázat jako největší hrozba.

Své o tom ví i rodiče 6měsíční holčičky z Marylandu, kteří najali 36letou Ismeldu Ramos-Mendoza jako chůvu. Na první pohled Ismelda působila jako klidný a milující člověk, který by se pro děti rozdal, ale opak byl pravdou.

Podle informací The Washington Post se měla Ismelda po odchodu rodičů pustit do vaření. Ovšem dítě neustále plakalo a chůva ztratila veškerou trpělivost a holčičce ublížila.

Zdroj: relayhero.com Popadla ji a položila ji nožičky do vařícího oleje, na kterém smažila tortily. Po návratu rodiče nechápali, z čeho má jejích dcerka na nohou ošklivé puchýře. Vzali ji tedy k dětskému lékaři, který okamžitě poznal příčinu a vše rodičům vysvětlil. Ti ihned kontaktovali policii a počínání své chůvy nahlásili.

Zdroj: relayhero.com Při výslechu se Ismelda k tomuto krutému činu přiznala a snažila se jej omlouvat tím, že holčička bez přestání plakala. Policie také vyšetřuje ostatní děti, protože Ismelda působí v Merylandu jako chůva již dva roky.

Nenechávejte nikdy své děti s lidmi, které důkladně neprověříte. Ačkoliv může na první pohled člověk působit velmi mile, realita může být naprosto jiná a za zavřenými dveřmi se může začít chovat velmi nebezpečně.

Autor:
Publikováno: 3. 7. 2021 16:20 Nahlásit obsah