Popálená Týnuš Třešničková ukázala tvář bez make-upu. Odhalit se veřejně chtělo velkou odvahu

Popálená Týnuš Třešničková ukázala tvář bez make-upu. Odhalit se veřejně chtělo velkou odvahu Zdroj: Shutterstock

Je to už dva a půl roku, kdy influencerka Týnuš Třešničková utrpěla v tureckém hotelu během ohňové show vážné popáleniny celého těla. Nyní se odhodlala k odvážnému kroku. Svým fanouškům ukázala ve videu na YouTube svou tvář bez make-upu, kterým si své popáleniny na tváři pravidelně zakrývá.

Influencerka Týnuš Třešničková šla doslova s kůží na trh. Před několika dny zveřejnila na YouTube nové video, v němž svým sledujícím otevřeně ukázala své tělo a tvář poznamenané ohněm. 

Ve videu Týnuš svým fanouškům odpověděla na pět nejčastějších otázek o jizvách a péče o ně. Zároveň si ve videu odlíčila svou tvář a ukázala, jak aktuálně vypadá bez make-upu.

“O jizvičky je třeba pečovat. Nezapomínejte však ani na zbytek vaší zdravé kůže. Vím, že to vypadá bolestivě a bolestivé to rozhodně bylo, když se vám to zranění stane a když si jej léčíte. Každopádně jizvy jako takové, které jsou zahojené, nebolí,” rozpovídala se otevřeně Týnuš Třešničková, která měla po neštěstí v tureckém hotelu popáleniny druhého a třetího stupně. 

Během vyprávění o jizvách se začala slavná česká youtuberka ve videu postupně odličovat. Předvedla tak fanouškům svou “nahou” tvář, kterou měla před dvěma a půl lety velmi škaredě popálenou. 

“Jizvy nejdou odstranit, nezmizí. Jdou vylepšit, aby nebyly vystouplé a aby nebyly narůžovělé. Tento proces trvá určitou dobu. Je to v rámci několikaletých estetických zákroků a samozřejmě i domácí péče, kdy je třeba se jizvičkám pravidelně věnovat,” potvrdila Týnuš Třešničková skutečnost, že se o jizvy musí velmi intenzivně starat.

Oheň však nepoznamenal pouze její tělo, ale také duši. Youtuberka se otevřeně rozpovídala o svém psychickém rozpoložení.

“Jak to zvládám psychicky? Na tuto otázku vám nemůžu odpovědět pouze jednou větou. Je to jako na horské dráze, někdy jsou lepší a někdy horší dny. Je to jako se vším. Jsou lepší dny, kdy vidím, že se ta pleť zlepšuje a vidím pokroky, když si prohlídnu třeba starší fotky. Potěší mě i zprávy od vás, když mi napíšete, že vidíte, že moje pleť je lepší. Učím se svou pleť milovat, snažím se ji brát jako součást sama sebe. Proto se vám i teď na kameře ukazuji bez make-upu. Samozřejmě jsou i horší dny. Není to všechno jenom sluníčkový a někdy mě to štve. Někdy si říkám, proč se to stalo zrovna mně, proč zrovna já musím mít jizvy, proč je musím mít na obličeji, že jsem prostě holka a samozřejmě mně to vadí. Ale zase si říkám, že když jsem ty jizvy neměla, tak jsem řešila každý pupínek nebo vrásku. Holky, nějaký pupínek nebo vráska je úplně nic proti jizvičkám na obličeji, které samozřejmě nejsou nic špatnýho. Jakákoliv taková věc z nás dělá silnější lidi, hlavně uvnitř, a myslím si, že je to potom vidět navenek. Vždycky je potřeba si uvědomit, že jsme zdravé a že je to jenom estetický efekt, na kterém ve výsledku vůbec nezáleží,” pověděla na rovinu Týnuš Třešničková, která v posledních dvou a půl letech prochází velmi těžkou životní zkouškou.

Autor:
Publikováno: 24. 5. 2021 12:01 Nahlásit obsah