Kalendář australských hasičů 2024 je opět pořádně žhavý. Svalnatí muži dráždí odhalenými těly i roztomilými zvířátky

Kalendář australských hasičů 2024 je opět pořádně žhavý. Svalnatí muži dráždí odhalenými těly i roztomilými zvířátky Zdroj: Shutterstock

Rok se s rokem sešel a australští hasiči opět vydali nový kalendář, tentokrát pro rok 2024. Při pohledu na jednotlivé měsíce kalendářního roku 2024 se zaručeně zapotíte. Australští hasiči znovu odhalili svá urostlá těla a nechali se nafotit s roztomilými zvířátky. Samozřejmě pro dobrou věc.

V kalendáři australských hasičů každým rokem uvidíte nové tváře

Kalendář australských hasičů pro rok 2024 jako tradičně sází na svalnatá těla, dokonalé úsměvy a neskutečné charisma. V kombinaci s roztomilými zvířátky, jako jsou kočky, psi, koně, káčátka nebo koaly, se z nich nejen ženám podlamují nohy.

Jak upozorňuje australský portál QNews, muži na fotkách jsou skutečnými profesionálními hasiči. Rozhodně nejsou fotomodelové, jak by se mohli někteří z nás mylně domnívat. Do kalendáře australských hasičů jsou každým rokem vybíráni noví profesionálové, a tak v kalendáři pro rok 2024 uvidíte zaručeně nové tváře.

Kalendář australských hasičů 2024 je k dostání v 6 variantách

Kalendář australských hasičů 2024 si můžete objednat celkem v šesti variantách. Na oficiálních webových stránkách tohoto charitativního počinu zakoupíte třeba kalendář se svalnatými muži v plamenech, ale také se psy, kočkami, koňmi a ostatními zvířátky (jako jsou surikaty, koaly, prasátka, káčátka nebo lamy). 

A kolik za to všechno? Vybraný kalendář stojí necelých 15 euro, tedy v přepočtu 360 korun. Připočíst si k tomu samozřejmě musíte také poštovné.

Zdroj: Shutterstock Výtěžek kalendáře posílají hasiči na dobrou věc

Svůj charitativní kalendář, jehož výtěžek jde po každé na dobrou věc, fotí australští hasiči pravidelně již od roku 1993. Od tohoto data se jim podařilo utržit více než 3,4 milionu dolarů, tedy něco přes 78 milionů korun.

Výtěžek kalendáře australských hasičů 2024 půjde konkrétně organizaci Queensland Koala Society, která se stará o koalí populaci postiženou ničivými požáry v letech 2019 až 2020. Vybrané finance australští hasiči dále věnují neziskovým organizací starajícím se o nemocná zvířata, k nimž patří například Byron Bay Wildlife Hospital a Queensland's Safe Haven Animal Rescue.

Zdroj: People.com, Qnews.com.au, Australianfirefighterscalendar.com

Autor:
Publikováno: 6. 12. 2023 14:42 Nahlásit obsah