Kategorie Hasiči

Článek
Kalendář australských hasičů 2024 je opět pořádně žhavý. Svalnatí muži dráždí odhalenými těly i roztomilými zvířátky
Kalendář australských hasičů 2024 je opět pořádně žhavý. Svalnatí muži dráždí odhalenými těly i roztomilými zvířátky Rok se s rokem sešel a australští hasiči opět vydali nový kalendář, tentokrát pro rok 2024. Při pohledu na jednotlivé měsíce kalendářního roku 2024 se zaručeně zapotíte. Australští hasiči znovu odhalili svá urostlá těla a nechali se nafotit s roztomilými zvířátky. Samozřejmě pro dobrou věc.
Článek
Policisté zveřejnili video ze záchrany 2letého chlapce, který se ztratil v Orlických horách. Chlapcovi zachránci si zaslouží obrovský potlesk
Policisté zveřejnili video ze záchrany 2letého chlapce, který se ztratil v Orlických horách. Chlapcovi zachránci si zaslouží obrovský potlesk V sobotu 29. října navečer se při procházce s rodiči ztratil v Orlických horách dvouletý chlapec. Nešťastní rodiče zalarmovali policii, strážci zákona se spolu s hasiči a členy horské služby okamžitě pustili do pátrání. Celá akce byla naštěstí úspěšná a ztraceného chlapce našel vrtulník s termovizí. Podívejte se na video z chlapcovy záchrany.
Článek
Video ukazuje, jak pes zapálil kuchyň. Jako odstrašující příklad zveřejnili záznam z kamery hasiči Karlovarského kraje
Video ukazuje, jak pes zapálil kuchyň. Jako odstrašující příklad zveřejnili záznam z kamery hasiči Karlovarského kraje Nechávat o samotě čtyřnohého mazlíčka v malém bytě se rozhodně nevyplácí. Dokazuje to případ, který se ve středu 8. září stal v Sokolově na Karlovarsku. Majitel zde v bytě nechal o samotě dva psy většího vzrůstu, z nichž jeden zapnul sporák a zapálil kuchyň. Celou událost nasnímala domácí kamera, a tak se na odstrašující video můžete podívat i vy.
Článek
Kočka se zachránila před požárem skokem z 5. patra. Její kaskadérský kousek baví internet
Kočka se zachránila před požárem skokem z 5. patra. Její kaskadérský kousek baví internet O kočkách se říká, že mají osm životů. Že je to skutečně pravda, letos v květnu dokázala jedna černá kočka žijící v chicagské čtvrti Englewood. Při požáru výškové budovy vyskočila neohroženě z pátého patra a bez úhony dopadla na zem. Její kaskadérský kousek natočili chicagští hasiči. Video s kočičí kaskadérkou je nyní hitem internetu.
Článek
Hasiči zachraňovali andulku, která se zasekla v klíčové dírce. Kuriózní zásah má však šťastný konec
Hasiči zachraňovali andulku, která se zasekla v klíčové dírce. Kuriózní zásah má však šťastný konec Doba koronavirová přeje domácím mazlíčkům. Někdo chová psy, někdo kočky a jiný zase papoušky. Pokud patříte k chovatelům malých opeřenců, jistě vás dojme příběh, který se stal 14. března v čínském městě Che-fej. Místní hasiči zachraňovali andulku, která uvízla v klíčové dírce.
Článek
Koronavirová taneční výzva: Zapojují se hasiči a policisté z celého Česka
Koronavirová taneční výzva: Zapojují se hasiči a policisté z celého Česka Taneční výzvy Coronavirus Dance Challenge se účastní hasiči, policisté i strážníci napříč celým Českem. A nejen oni. Tancem a zpěvem proti koronaviru bojují také zdravotníci, studenti nebo lidé v karanténě.