Nečekaně zemřel známý šéfkuchař a porotce MasterChefa. Bylo mu pouhých 46 let

Nečekaně zemřel známý šéfkuchař a porotce MasterChefa. Bylo mu pouhých 46 let Zdroj: Shutterstock

V pouhých 46 letech navždy odešel z tohoto světa známý šéfkuchař a porotce MasterChefa Austrálie Jock Zonfrillo. Celosvětově oceňovaný kuchař zemřel velmi nečekaně. S jeho odchodem se nemohou vyrovnat jeho kolegové, příznivci, ale především jeho manželka Lauren Fried a čtyři děti.

Jock Zonfrillo zemřel v pondělí 1. května 2023. V tento den brzy ráno jeho bezvládné tělo objevila v domě v australském Melbourne přivolaná policejní hlídka. Australští strážci zákona následně uvedli, že smrt porotce MasterChefa nepovažují za podezřelou.

Tento mladý muž, který zemřel v pouhých 46 letech, byl oceňovaným šéfkuchařem. Jock Zonfrillo pracoval ve spoustě vyhlášených restaurací. Jeho nejúspěšnějším podnikem byla restaurace Orana, kterou si v roce 2013 otevřel v australském městě Adelaide.

Rodák ze skotského Glasgow Jock Zonfrillo se nejvíce proslavil jako porotce kulinářské soutěže MasterChef Austrálie. O jeho náhlé smrti informovala právě australská televizní stanice Network 10, neboť zemřel přesně v den vysílání premiérové řady MasterChef Austrálie 2023, kde působil jako porotce.

Náhlou smrtí známého šéfkuchaře je hluboce zarmoucena jeho rodina, přátelé, kolegové a fanoušci. Na svého kolegu z branže zavzpomínali i slavní šéfkuchaři Gordon Ramsay nebo Jamie Oliver.

“Jsem v naprostém šoku. Ráno jsem se vzbudil a dozvěděl jsem se o náhlé smrti šéfkuchaře Jocka Zonfrilla. Strávili jsme spolu spoustu času na přípravě letošního MasterChefa - nedokážu říct, jak bylo skvělé s ním pracovat! Jock byl ke mně velmi štědrý, co se týče času a ducha v show, a za to jsem mu byl opravdu vděčný… Mellisa, Andy a Jock pracují jako nejinspirativnější porotci a mentoři a každý má svůj vlastní jedinečný pohled a styl… Jock bude MasterChefovi Austrálie velmi chybět… Nemůžu uvěřit, že to píšu… Posílám srdečnou lásku a upřímnou soustrast celé jeho rodině, přátelům a své druhé rodině, týmu MasterChef a soutěžícím. S láskou Jamie,” napsal zdrcený šéfkuchař Jamie Oliver na svém instagramovém účtu.
Zdroj: Bbc.com, Instagram.com

Autor:
Publikováno: 2. 5. 2023 09:22 Nahlásit obsah